– Trasy rowerowe to miejsca całkiem często już uczęszczane z racji na sprzyjające warunki pogodowe. Nie jest dobrze, jeśli rowerzysta zastaje na nich nieporządek. Przykładem może być ścieżka rowerowa szlaku Green Velo przy ul. Rosłońskiego, szczególnie na odcinku pomiędzy ogródkami działkowymi a ulicą Rosłońskiego. Nie brak na niej nieuprzątniętych zielonych odpadów. Z kolei na ścieżce wzdłuż alei Solidarności wciąż pełno jest zalegającego pozimowego piachu, który przy ostrzejszym hamowaniu może skutkować upadkiem z roweru i przykrą kontuzją. Dobrze byłoby, gdyby pozimowe porządki objęły również miejsca wykorzystywane przez użytkowników dwóch kółek
– zauważa mieszkaniec miasta.

Fot. nadesłane
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze