Reklama

Triumf Sankopu-Służby Więziennej

22/04/2015 15:37

W Przemyślu zakończył się halowy turniej piłkarskich „piątek”. Od października ub.r. w przemyskiej hali rywalizowało 19 drużyn podzielonych na dwie ligi. Tytuł mistrzowski wywalczyła ekipa Sankopu-Służby Więziennej.

W I lidze rywalizowało 10, a w II lidze 9 drużyn. Zwycięstwo w I lidze przypadło zespołowi Sankop-Służba Więzienna, który walczył o nie do ostatniego meczu. Pokonał w nim drużynę Eurobusu 5:4, która musiała zadowolić się brązowym medalem. Srebrny przypadł w udziale innemu pretendentowi do wygrania ligi – Fibrisowi. Drużyna ta nie zmarnowała okazji w ostatnim meczu i pokonała Greinplast-Auto Max-5. BSP 3:1. Rywalizację w II lidze wygrał zespół Iwony i tę drużynę zobaczymy w następnej edycji rozgrywek w I lidze. Organizatorem turnieju był Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

I LIGA

1. Sankop-Służba Więzienna ....................18            40            12-4-2            82:39

2. Fibris SA........................................................18            39            12-3-3            65:37

3. Eurobus.........................................................18            36            11-3-4            59:44

4. Este Lar.........................................................18            30            9-3-6            63:58

5. IPA Straż Graniczna ................................18            28            8-4-6            51:46

Reklama

6. Greinplast-Auto-Max-5. BSP...............18            27            8-3-7            50:49

7. MCS Daniel.................................................18            18            5-3-10            48:74

8. AM Trans.....................................................18            18            5-3-10            42:56

9. Niedźwiadki-Motor................................18            13            3-4-11            39:59

10. Kazanów-Oknoplast............................18            5            1-2-15            41:78

Reklama


W klasyfikacji strzelców wygrał Mariusz Błaszczyk (Sankop-Służba Więzienna), strzelec 42 bramek. Kolejne miejsca zajęli: Krzysztof Gawłowski (Eurobus) – 19 bramek, Jacek Cwynar (IPA Straż Graniczna) – 18 bramek, Artur Panek (Este Lar) – 16 bramek, Bartłomiej Rybak (Niedźwiadki Motor) i Grzegorz Gierczak (Eurobus) po 14 bramek.

 

II LIGA

1. Iwona ...............................................16            38            12-2-2            63:23

2. Almar-Bus .....................................16            34            10-4-2            62:28

Reklama

3. Moto-Fan.......................................16            33            1-0-5            53:33

4. Elektromontaż.............................16            32            10-2-4            55:19

5. Państwowa Straż Pożana........16            28            9-1-6            70:45

6. Auto-Komis Bodex.....................16            21            7-0-9            52:54

7. Multi Color....................................16            11            3-2-11            29:65

8. Sindbad...........................................16            10            3-1-12            60:65

Reklama

9. Hensfort.........................................16            3            1-0-15            22:104

W klasyfikacji strzelców triumfował Dariusz Jaroch (Państwowa Straż Pożarna) – 28 bramek, a na kolejnych miejscach uplasowali się: Maciej Hawryszko (Auto-Komis Bodex) – 26 bramek, Grzegorz Piejko (Moto Fan) – 20 bramek, Tomasz Lewandowski (Elektromontaż) – 17 bramek, Grzegorz Sanocki  i Marcin Korab (obaj z Almar-Bus) – 13 bramek.    


fot.zbiory własne
Sankop - Służba Więzienna.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    irek - niezalogowany 2015-04-22 18:44:19

    hiena live

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama