W Przemyślu zakończył się halowy turniej piłkarskich „piątek”. Od października ub.r. w przemyskiej hali rywalizowało 19 drużyn podzielonych na dwie ligi. Tytuł mistrzowski wywalczyła ekipa Sankopu-Służby Więziennej.
W I lidze rywalizowało 10, a w II lidze 9 drużyn. Zwycięstwo w I lidze przypadło zespołowi Sankop-Służba Więzienna, który walczył o nie do ostatniego meczu. Pokonał w nim drużynę Eurobusu 5:4, która musiała zadowolić się brązowym medalem. Srebrny przypadł w udziale innemu pretendentowi do wygrania ligi – Fibrisowi. Drużyna ta nie zmarnowała okazji w ostatnim meczu i pokonała Greinplast-Auto Max-5. BSP 3:1. Rywalizację w II lidze wygrał zespół Iwony i tę drużynę zobaczymy w następnej edycji rozgrywek w I lidze. Organizatorem turnieju był Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji.I LIGA
1. Sankop-Służba Więzienna ....................18 40 12-4-2 82:39
2. Fibris SA........................................................18 39 12-3-3 65:37
3. Eurobus.........................................................18 36 11-3-4 59:44
4. Este Lar.........................................................18 30 9-3-6 63:58
5. IPA Straż Graniczna ................................18 28 8-4-6 51:46
6. Greinplast-Auto-Max-5. BSP...............18 27 8-3-7 50:49
7. MCS Daniel.................................................18 18 5-3-10 48:74
8. AM Trans.....................................................18 18 5-3-10 42:56
9. Niedźwiadki-Motor................................18 13 3-4-11 39:59
10. Kazanów-Oknoplast............................18 5 1-2-15 41:78
W klasyfikacji strzelców wygrał Mariusz Błaszczyk (Sankop-Służba Więzienna), strzelec 42 bramek. Kolejne miejsca zajęli: Krzysztof Gawłowski (Eurobus) – 19 bramek, Jacek Cwynar (IPA Straż Graniczna) – 18 bramek, Artur Panek (Este Lar) – 16 bramek, Bartłomiej Rybak (Niedźwiadki Motor) i Grzegorz Gierczak (Eurobus) po 14 bramek.
II LIGA
1. Iwona ...............................................16 38 12-2-2 63:23
2. Almar-Bus .....................................16 34 10-4-2 62:28
3. Moto-Fan.......................................16 33 1-0-5 53:33
4. Elektromontaż.............................16 32 10-2-4 55:19
5. Państwowa Straż Pożana........16 28 9-1-6 70:45
6. Auto-Komis Bodex.....................16 21 7-0-9 52:54
7. Multi Color....................................16 11 3-2-11 29:65
8. Sindbad...........................................16 10 3-1-12 60:65
9. Hensfort.........................................16 3 1-0-15 22:104
W klasyfikacji strzelców triumfował Dariusz Jaroch (Państwowa Straż Pożarna) – 28 bramek, a na kolejnych miejscach uplasowali się: Maciej Hawryszko (Auto-Komis Bodex) – 26 bramek, Grzegorz Piejko (Moto Fan) – 20 bramek, Tomasz Lewandowski (Elektromontaż) – 17 bramek, Grzegorz Sanocki i Marcin Korab (obaj z Almar-Bus) – 13 bramek.

fot.zbiory własne
Sankop - Służba Więzienna.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
hiena live