Reklama

Troje 16-latków zatruło się e-papierosami

01/12/2017 09:02

Trzech uczniów jednej ze szkół w Zarzeczu z objawami podtrucia trafiło do szpitala.

– Wczoraj przed południem w jednej ze szkół w Zarzeczu doszło do podtrucia uczniów dymem prawdopodobnie z używanych przez nich e-papierosów – informuje Oficer Prasowy
Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku mł.asp. Renata Jaremko. – 11 uczniów przebywających w klasie poczuło się gorzej. Młodzieży została udzielona pomoc medyczna. Troje z nich trafiło do szpitali.

Na miejsce zdarzenia przybyły cztery zastępy straży pożarnej.  Wyspecjalizowany zastęp chemiczny badał pomieszczenie na obecność substancji niebezpiecznych. Ze szkoły ewakuowano 60 osób.

Reklama

Funkcjonariusze przeworskiej policji zabezpieczyli dwa e-papierosy oraz substancję, ktróra została przez nastolatków użyta.  Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia, rodzaj substancji, a także źródło jej pochodzenia wyjaśni dalsze postępowanie.


AM, KPP Przeworsk
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    czytelniczka - niezalogowany 2017-12-01 10:43:14

    antyreklama koncernów papierosowych

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Gość - niezalogowany 2017-12-01 13:31:21

    W pizdach się gówniarzom przewraca

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości