Trzech uczniów jednej ze szkół w Zarzeczu z objawami podtrucia trafiło do szpitala.
– Wczoraj przed południem w jednej ze szkół w Zarzeczu doszło do podtrucia uczniów dymem prawdopodobnie z używanych przez nich e-papierosów – informuje Oficer Prasowy
Komendy Powiatowej Policji w Przeworsku mł.asp. Renata Jaremko. – 11 uczniów przebywających w klasie poczuło się gorzej. Młodzieży została udzielona pomoc medyczna. Troje z nich trafiło do szpitali.
Na miejsce zdarzenia przybyły cztery zastępy straży pożarnej. Wyspecjalizowany zastęp chemiczny badał pomieszczenie na obecność substancji niebezpiecznych. Ze szkoły ewakuowano 60 osób.
Funkcjonariusze przeworskiej policji zabezpieczyli dwa e-papierosy oraz substancję, ktróra została przez nastolatków użyta. Szczegółowe okoliczności tego zdarzenia, rodzaj substancji, a także źródło jej pochodzenia wyjaśni dalsze postępowanie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.antyreklama koncernów papierosowych
antyreklama koncernów papierosowych
W pizdach się gówniarzom przewraca