2,7 i 3,3 promila alkoholu mieli rodzice, pod których opieką była trójka dzieci w wieku 2, 7 i 9 lat.
O tym fakcie zawiadomili policję asystent rodziny i pracownicy gminnego ośrodka pomocy społecznej w gminie Bojanów (powiat stalowowolski).
– 29-letnia kobieta i jej 33-letni mąż byli pijani. U kobiety alkomat wskazał 2,7 promila, a u jej męża blisko 3,3 promila alkoholu w organizmie. Pod ich opieką znajdowała się trójka ich dzieci w wieku 2, 7 i 9 lat. Dziećmi zaopiekował się członek rodziny, który zabrał je do swojego domu. 29-letnia kobieta i jej mąż zostali zatrzymani do wytrzeźwienia w policyjnym areszcie – informuje KPP Stalowa Wola.
O dalszym losie dzieci zdecyduje sąd rodzinny.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Niech państwo da dwa razy 500+ tylko wybranym a patologia będzie się bawić za te pieniążki bo dzieci nic z tego nie mają.
Jest sponsor jest zabawa.
Zabrać im dziecie i 500+
co wy macie z tym 500 plus?