Reklama

Tropiki w środku zimy. Morsowanie przy Sanockiej [WIDEO, ZDJĘCIA]

Relacja z niedzielnego spotkania przemyskich morsów na stawikach przy ul. Sanockiej. Tym razem panowały klimaty typowo letnie i plażowe. Przemyślanie gościli grupę morsów z Jarosławia. Było karnawałowo, bajecznie i gorąco niczym w tropikach, choć w kalendarzu ciągle zima.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kkk - niezalogowany 2019-02-04 20:57:41

    brrrr

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zenekblues - niezalogowany 2019-02-05 14:35:39

    Kaziak jak wrócił z tego morsowania to szukał "ciuraka" przez całą dobę i nawet masaż Ziuty nie pomagał

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama