Reklama

Trudna sytuacja LKS Skołoszów

Wczoraj (7 maja br.) i dzisiaj (8 maja br.) rozgrywana jest 24. kolejka IV-ligowych spotkań. Oba nasze zespoły występujące w tej klasie rozgrywkowej zagrały na obcych boiskach.

Po udanym spotkaniu w Dębicy, potem triumfie z Jednością Niechobrz, beniaminek z Wiązownicy dopisał do swojego konta kolejny cenny punkt, który wywiózł z trudnego terenu w Ropczycach. KS Wiązownica zremisowała 1:1 (0:1), a autorem jedynego gola był grający trener Bogusław Sierżęga, który w 71. min popisał się znakomitym uderzeniem z ponad 25-metrowego rzutu wolnego. Miejsce w samym środku ligowej klasyfikacji jest bezpieczne, ale może zostać jeszcze poprawione. Wszystko w nogach i głowach podopiecznych popularnego „Sierżanta”.

Po dobrym meczu, ale niestety, przegranym 0:1 (0:0) w Wiśniowej z tamtejszym Wisłokiem piłkarze LKS Skołoszów znajdują się w coraz trudniejszej sytuacji w ligowej tabeli. Aby myśleć o utrzymaniu się w IV lidze, w następnych kolejkach nie mogą sobie już pozwolić na popełnienie jakiegoś poważniejszego błędu.

Błękitni Ropczyce – KS Wiązownica 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Zawiślak 18. min, 1:1 Sierżęga 71. min.
Błękitni: Pociask – Waszczuk, Wolak, Pokrywka, Orzech – Kot (60. Kukla), Kozioł, Ochał, Zawiślak (88. Rogala) – Szewczyk, Ł. Kosiba (90. Cesarz).
Wiązownica: Michałowicz – Luft , Fudali, Kubas, Bartnik (50. Gawłowski) – Soczek, Sierżęga (75. Misiąg), Halejcio, Stefan, Czub – Hołub.
Sędziował: Marcin Konefał (Mielec). Żółte kartki: Kot, Zawiślak, Szewczyk oraz Czub i Soczek. Czerwona kartka: Szewczyk (70. – druga żółta). Widzów: 150.


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama