Będzie mieć ok. 40 m długości i połączy ulice Dworcową z Wapowskiego. Wykonawcą jakże potrzebnego podziemnego przejścia na stacji kolejowej w Żurawicy jest warszawska firma Intop sp. z o.o.
Wykonana została już część żelbetowa konstrukcji przejścia. Obecnie trwają prace nad budową schodów i pochylni dla osób o ograniczonych możliwościach poruszania się.
Nowy obiekt będzie wyposażony w oświetlenie oraz system monitoringu. Komunikację ułatwią również parkingi, które znajdą się po obu stronach przejścia.
Remontu wymaga także budynek stacji, ale na razie PKP Polskie Linie Kolejowe nie mają tego w planach.
Podziemne przejście w Żurawicy to jedno z trzech przedsięwzięć PKP PLK w naszym regionie. Niebawem ruszą bardziej zaawansowane prace przy budowie nowego peronu w Medyce oraz przystanku „Przemyśl Wschodni” w Przemyślu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Uważam ten tunel wyłącznie dla pieszych za marnotrawstwo pieniędzy. Zasadnym byłoby wybudowanie tunelu dla ruchu samochodowego i pieszego na miejscu przejazdu pomiędzy Ż. Osobową a Ż. Rozrządową. Takie rozwiązanie miałoby sens. Tym nowo budowanych tunelem może przejdzie kilka osób dziennie a może i nie. Dzisiaj i tak ludzie przemieszczają się samochodami.
Uważam ten tunel wyłącznie dla pieszych za marnotrawstwo pieniędzy. Zasadnym byłoby wybudowanie tunelu dla ruchu samochodowego i pieszego na miejscu przejazdu pomiędzy Ż. Osobową a Ż. Rozrządową. Takie rozwiązanie miałoby sens. Tym nowo budowanych tunelem może przejdzie kilka osób dziennie a może i nie. Dzisiaj i tak ludzie przemieszczają się samochodami.