Reklama

Trwa festiwal saksofonowy w Przeworsku

Ruszył XIV Międzynarodowym Festiwalu Saksofonowym w Przeworsku odbywający się w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Mieczysława, a także warsztaty dla pianistów i saksofonistów.

W czwartek od g. 8.30 kolejne przesłuchania i warsztaty oraz wykłady dr Magdaleny Wojciechowskiej i mgra Jarosława Sereda, a o g. 18 koncert w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Przeworsku: Bartłomiej Duś – saksofon, Magdalena Wojciechowska-Duś – fortepian.

W piątek ostatnie przesłuchania konkursowe, wykłady dr hab. Magdaleny Jakubskiej-Szymiec oraz dra Włodzimierza Spodymka, kolejne warsztaty, a o g. 18 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Przeworsku wielki finał: przyznanie nagrody Grand Prix festiwalu oraz koncert laureatów. Polecamy!


san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama