Ruszył XIV Międzynarodowym Festiwalu Saksofonowym w Przeworsku odbywający się w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Mieczysława, a także warsztaty dla pianistów i saksofonistów.
W czwartek od g. 8.30 kolejne przesłuchania i warsztaty oraz wykłady dr Magdaleny Wojciechowskiej i mgra Jarosława Sereda, a o g. 18 koncert w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Przeworsku: Bartłomiej Duś – saksofon, Magdalena Wojciechowska-Duś – fortepian.
W piątek ostatnie przesłuchania konkursowe, wykłady dr hab. Magdaleny Jakubskiej-Szymiec oraz dra Włodzimierza Spodymka, kolejne warsztaty, a o g. 18 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Przeworsku wielki finał: przyznanie nagrody Grand Prix festiwalu oraz koncert laureatów. Polecamy!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze