Reklama

Trwa remont. Tylko jedno wejście otwarte

Starostwo Powiatowe w Jarosławiu poinformowało, że w związku z prowadzonym remontem jedynym czynnym wejściem dla odwiedzajacych jest to oznaczone jako „A”.

Włądze powiatu przypominają także, że od 17 października zmieniły się zasady funkcjonowania starostwa:

petenci przed załatwieniem sprawy urzędowej muszą się wcześniej zarejestrować – telefonicznie! należy przestrzegać umówionych terminów wizyt (nie przychodzić z wyprzedzeniem) należy przestrzegać zasad reżimu sanitarnego – zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja i dystans społeczny w godz. 11 – 12 preferowane będzie umawianie terminów dla osób „60+”
san
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Miami - niezalogowany 2020-11-01 18:32:12

    Tam było kiedyś Pogotowie Ratunkowe ;)))

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    mars - niezalogowany 2020-11-02 05:56:32

    Najgorszy urząd w tym Powiecie, Pani Naczelnik od niczego wyjątkowa idiotka, ma jeszcze taka blondyne przydupasa i przyglupa.  Gdzie jest starosta, że tej choloty nie rozgonil. Ale jaki Pan taki kram.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama