Starostwo Powiatowe w Jarosławiu poinformowało, że w związku z prowadzonym remontem jedynym czynnym wejściem dla odwiedzajacych jest to oznaczone jako „A”.
Włądze powiatu przypominają także, że od 17 października zmieniły się zasady funkcjonowania starostwa:
petenci przed załatwieniem sprawy urzędowej muszą się wcześniej zarejestrować – telefonicznie! należy przestrzegać umówionych terminów wizyt (nie przychodzić z wyprzedzeniem) należy przestrzegać zasad reżimu sanitarnego – zakrywanie ust i nosa, dezynfekcja i dystans społeczny w godz. 11 – 12 preferowane będzie umawianie terminów dla osób „60+”Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tam było kiedyś Pogotowie Ratunkowe ;)))
Najgorszy urząd w tym Powiecie, Pani Naczelnik od niczego wyjątkowa idiotka, ma jeszcze taka blondyne przydupasa i przyglupa. Gdzie jest starosta, że tej choloty nie rozgonil. Ale jaki Pan taki kram.
Tam było kiedyś Pogotowie Ratunkowe ;)))
Najgorszy urząd w tym Powiecie, Pani Naczelnik od niczego wyjątkowa idiotka, ma jeszcze taka blondyne przydupasa i przyglupa. Gdzie jest starosta, że tej choloty nie rozgonil. Ale jaki Pan taki kram.