Na brzegu Sanu w Przemyślu po jego prawej stronie "wyrosła" dzisiaj, 9 bm. pierwsza część pylonu budowanej tam kładki pieszo-rowerowej.
Inwestycja jest elementem Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo, realizowanego z programu Operacyjnego Polski Wschodniej. Przeprawa przez San będzie fragmentem liczącej 6,5 kilometra trasy rowerowej, która powstanie w Przemyślu. Swój początek weźmie na ulicy Buszkowickiej i pobiegnie pod mostem Brama Przemyska do mostu Ryszarda Siwca, dalej ulicą 22 Stycznia do mostu Orląt Przemyskich. Na Wybrzeżu im. św. Jana Pawła II w sąsiedztwie Młodzieżowego Domu Kultury połączy się z kładką pieszo-rowerową i po drugiej stronie rzeki w skręci w prawo w kierunku Krasiczyna.
Prace przy budowie kładki i ścieżki powinny zakończyć się w grudniu br. Koszt inwestycji to 5 mln zł.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Wszystko pieknie, tylko za chwile mamy polowe lipca a ja zadnych prac zwiazanych z budowa sciezek rowerowych nie dostrzegam. O co chodzi ?
5 baniek-głupota!!!Gdyby akcja miała miejsce w Słupsku, to wszystko jasne. Ale u nas? Tyle ważniejszych spraw jest do załatwienia w naszym mieście.
To nie jest inwestycja miasta!!!!!!!! Źle że robią, źle że nie robią. Trzeba się cieszyć że jest to budowane!!
Głupotą jest stawianie tej kładki w tym miejscu, 200metrów od mostu! Budowa kładki na wysokości Kmiecia miała by większy sens bo, znacznie skróciła by drogę w lecie do parku wodnego, w zimie na wyciąg narciarski. Obecnie skróci drogę piwoszom, z tarasu do grzybka i odwrotnie
to faktycznie bardzo dobre dojście do Sanu dla ukraińców, którzy każdego roku 19 stycznia w tym miejscu odprawiają jordan...
właśnie wróciłem z nad morza i jestem szczęśliwy i tego wam życzę, a kładki pozostawiajcie za sobą ...
Bardzo pięknie ta kładka przesłoni panoramę miasta w obydwu kierunkach. Potrzebna w tym miejscu chyba tylko prezydentowi, bo przemyślanom zdecydowanie w rejonie osiedla Kmiecie.
Panoramę? Jaką panoramę. Drzewa wszystko zasłaniają co tam jest do podziwiania...???
Wszystko pieknie, tylko za chwile mamy polowe lipca a ja zadnych prac zwiazanych z budowa sciezek rowerowych nie dostrzegam. O co chodzi ?
5 baniek-głupota!!!Gdyby akcja miała miejsce w Słupsku, to wszystko jasne. Ale u nas? Tyle ważniejszych spraw jest do załatwienia w naszym mieście.
To nie jest inwestycja miasta!!!!!!!! Źle że robią, źle że nie robią. Trzeba się cieszyć że jest to budowane!!