Reklama

Trwa stawianie pylonu kładki [ZDJĘCIA]

09/07/2015 16:56

Na brzegu Sanu w Przemyślu po jego prawej stronie "wyrosła" dzisiaj, 9 bm. pierwsza część pylonu budowanej tam kładki pieszo-rowerowej.

Inwestycja jest elementem Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo, realizowanego z programu Operacyjnego Polski Wschodniej. Przeprawa przez San będzie fragmentem liczącej 6,5 kilometra trasy rowerowej, która powstanie w Przemyślu. Swój początek weźmie na ulicy Buszkowickiej i pobiegnie pod mostem Brama Przemyska do mostu Ryszarda Siwca, dalej ulicą 22 Stycznia do mostu Orląt Przemyskich. Na Wybrzeżu im. św. Jana Pawła II w sąsiedztwie Młodzieżowego Domu Kultury połączy się z kładką pieszo-rowerową i po drugiej stronie rzeki w skręci w prawo w kierunku Krasiczyna.

Prace przy budowie kładki i ścieżki powinny zakończyć się w grudniu br. Koszt inwestycji to 5 mln zł.


red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    biker - niezalogowany 2015-07-09 19:03:20

    Wszystko pieknie, tylko za chwile mamy polowe lipca a ja zadnych prac zwiazanych z budowa sciezek rowerowych nie dostrzegam. O co chodzi ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Scorpion - niezalogowany 2015-07-09 22:12:48

    5 baniek-głupota!!!Gdyby akcja miała miejsce w Słupsku, to wszystko jasne. Ale u nas? Tyle ważniejszych spraw jest do załatwienia w naszym mieście.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    poz - niezalogowany 2015-07-10 08:59:37

    To nie jest inwestycja miasta!!!!!!!! Źle że robią, źle że nie robią. Trzeba się cieszyć że jest to budowane!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama