Kolejne serca na nakrętki jak grzyby po deszczu wyrastają w różnych częściach regionu. W Przeworsku serce stanęło na placu przed Miejskim Ośrodkiem Kultury, dwa dni później podobna konstrukcja pojawiła się przy wejściu do Szkoły Podstawowej w Łowcach.
– Mam nadzieję, że nie jest to ostatnie „nakrętkowe serce” w naszym mieście, bo akcje[paywall] zbierania nakrętek to jedna z popularnych form niesienia pomocy innym. Nakrętki zbiera się po to, by pokryć koszty związane z pomocą potrzebującym. Cele są różne: zakup wózka inwalidzkiego, sfinansowanie leczenia, pomoc domom dziecka – mówi o nowej konstrukcji burmistrz Leszek Kisiel. Serce ustawiono z inicjatywy radnego Kamila Płoskonia w odpowiedzi na zapotrzebowanie mieszkańców. Nie jest to pierwsza tego typu instalacja. Podwójne serce na nakrętki stoi już na ul. Pszennej, przy przedszkolu „Ciuciubabka”. Nakrętki w mniej efektowny sposób, bo bez specjalnego pojemnika, zbierane są jeszcze w blisko 10 punktach.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Przydały by się też kosze na butelki
Przydały by się też kosze na butelki