Reklama

Trwa szaleństwo serc

09/02/2021 15:21

Kolejne serca na nakrętki jak grzyby po deszczu wyrastają w różnych częściach regionu. W Przeworsku serce stanęło na placu przed Miejskim Ośrodkiem Kultury, dwa dni później podobna konstrukcja pojawiła się przy wejściu do Szkoły Podstawowej w Łowcach.

– Mam nadzieję, że nie jest to ostatnie „nakrętkowe serce” w naszym mieście, bo akcje[paywall] zbierania nakrętek to jedna z popularnych form niesienia pomocy innym. Nakrętki zbiera się po to, by pokryć koszty związane z pomocą potrzebującym. Cele są różne: zakup wózka inwalidzkiego, sfinansowanie leczenia, pomoc domom dziecka – mówi o nowej konstrukcji burmistrz Leszek Kisiel. Serce ustawiono z inicjatywy radnego Kamila Płoskonia w odpowiedzi na zapotrzebowanie mieszkańców. Nie jest to pierwsza tego typu instalacja. Podwójne serce na nakrętki stoi już na ul. Pszennej, przy przedszkolu „Ciuciubabka”. Nakrętki w mniej efektowny sposób, bo bez specjalnego pojemnika, zbierane są jeszcze w blisko 10 punktach.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Maniek - niezalogowany 2021-02-09 21:25:28

    Przydały by się też kosze  na butelki 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama