Mieszkaniec gminy Laszki wyszedł z domu miesiąc temu i do dziś nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze sprawdzali już pustostany, pola uprawne i lasy. Wczoraj przeszukiwano koryto i brzegi rzeki Szkło. Policja apeluje do osób, które mają informacje w sprawie zaginionego. Sprawdzany jest każdy sygnał!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To jest chore po miesiacu dopiero wzieli sie do poszukiwań za ten czas zwłoki już dawno by się rozlozyly i zwierzyna by rozniosla np lisy i gawrony.
Żona za bardzo nie ubolewa za zaginionym mężem bo stroi się i zachowuje jakby nigdy nic żenada
Żenujący jest Twój komentarz. Z ludzkiej tragedii urządzasz sobie powód do plotek!
Takie komentarze są nie na miejscu. Jeśli nie ma Pani ważnych informacji, ktore mogły by pomoc to bardzo proszę o zachowanie swojego zdania dla siebie i nie obrażanie rodziny zaginionego.
tak sie składa że tego mezczyzne szukali dzień po zgloszeniu na policje.
Bo nikt tak naprawdę nie wie co się w czterech ścianach dzieje,ludzie potrafią tylko zajmować się cudzymi problemami a nie swoimi których maja pełno,i tylko potrafą pieprzyć bez sensu niech się zajma swoimi problemami,bo ten kto zostaje to zawsze będzie winny i tyle a ktoś jak nie wie co było to proszę się nie udzielać i tyle w tym temacie!!! Jestem ciekawa czy tobie byłoby do śmiechu gdyby Ciebie takie coś spotkało...
Ja jakbym zaginął a żona przesiadywala u fryzjera lub kosmetyczki to nie chciał bym do takiej osoby wracać on po prostu miał tej egoistki dość. Prawda w oczy kole całe życie chlopina słuchał jej zrzedzenia nie raz się nasluchalem ale klika psiapsiulek z przychodni będzie jej bron.
chlopie zastanow sie co mowisz i do kogo zajmij sie swoimi sprawami k.azdy moze sobie robic co chce i gdzie chce to isc nikt nie zamknie sie w domu i nie bedzie popadal w depresje moze fryzjer dobrze robi .bo zakupy poprawiaja humor wiec moze i to poprawia humor.a co do przychodni to nie musisz tam przychodzic i sluchac co mowia beda ci wdzieczni wszyscy ze cie tam nie ma,od przychodni wat i przyjaciolek,odwal sie,
Wszystkich wiecznie obraduje i interesuje się czyimś życiem wiec pora na nią
Zajmijcie się swoim życiem a swoje zdanie zachowaj dla siebie. Jeżeli ktoś nie wie co się wydarzyło to proszę się nie udzielać. Oby i Ciebie takie coś spotkało. Za takie nękanie możesz odpowiedzieć!!!
A ty po co wtracasz w nos w nie swoje sprawy...
szkoda slow ci ludzie to tylko sie kims zajmuja a nie soba nikt nikogo nie obgaduje ty chyba sama siebie al bo sie tak podpisalas i popatrz na siebie i zajmij sie swoja rodzina.
To jest chore po miesiacu dopiero wzieli sie do poszukiwań za ten czas zwłoki już dawno by się rozlozyly i zwierzyna by rozniosla np lisy i gawrony.
Żona za bardzo nie ubolewa za zaginionym mężem bo stroi się i zachowuje jakby nigdy nic żenada
Żenujący jest Twój komentarz. Z ludzkiej tragedii urządzasz sobie powód do plotek!