Kiedy rozstrzygnie się kwestia przejęcia pawilonu na stoku?
Tuż po reelekcji w rozmowie z nami prezydent Przemyśla Robert Choma, zapytany o sprawę niedokończonego pawilonu na stoku, stwierdził, że wspomniana kwestia wygląda już całkiem dobrze i że w 2015 roku chce zamknąć temat i więcej do niego nie wracać.
Zapytaliśmy w przemyskim magistracie, na jakim etapie jest ta sprawa. – Rozmowy i negocjacje trwają i są bardzo zaawansowane. Nic więcej powiedzieć nie możemy, przede wszystkim dla dobra sprawy. Jeśli wszystko się uda, to wielce prawdopodobne, że jeszcze w tym roku całość zostanie zagospodarowana – powiedział rzecznik przemyskiego UM Witold Wołczyk.
O budynku-widmie powiedziano już chyba wszystko. Niezagospodarowany stoi na stoku od kilku lat. Dotyczące go plany były imponujące. W dwukondygnacyjnym pawilonie miały się m.in. znajdować: restauracja na ponad sto miejsc, wielofunkcyjna sala, taras, serwis i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, a także pomieszczenia dla pracowników stoku, ratowników GOPR itp. Budowa ruszyła jesienią 2010 r. i miała kosztować ok. 9 mln zł. Do połowy 2013 r. z miejskiej kasy wydano na nią 2,5 mln zł. Na darmo. Jak długo obiekt poczeka jeszcze na dokończenie? Według urzędników niedługo, ale frazesów w tym temacie było już pod dostatkiem.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Sezon zimowy 2014/2015 się praktycznie kończy "ogromnym zyskiem" zresztą jak co roku, więc trzeba coś ludziom powiedzieć, coś co usprawiedliwi kolejne wysokie koszty utrzymania obiektu, ludzie to może kupią i usprawiedliwią te pozorne działania na niwie szukania "inwestora strategicznego"
Wydali > 3mln, a sprzedadzą za symboliczną złotówkę koledze..
Przed wyborami również inwestorzy walili drzwiami i oknami, loyds również i co i gówno! co się stało że się zesrało! chamstwo, obłuda i zakłamanie a nie żaden prezydent miasta! oszust cham i ect........ na rok 2015 brakuje juz dla nauczycieli 9 mln złotych , pięknie!
Sezon zimowy 2014/2015 się praktycznie kończy "ogromnym zyskiem" zresztą jak co roku, więc trzeba coś ludziom powiedzieć, coś co usprawiedliwi kolejne wysokie koszty utrzymania obiektu, ludzie to może kupią i usprawiedliwią te pozorne działania na niwie szukania "inwestora strategicznego"
Wydali > 3mln, a sprzedadzą za symboliczną złotówkę koledze..
Pewnie Baczyk przejmie.