Reklama

Trwają rozmowy z prywatnym inwestorem dotyczące pawilonu na stoku

Kiedy rozstrzygnie się kwestia przejęcia pawilonu na stoku?

Tuż po reelekcji w rozmowie z nami prezydent Przemyśla Robert Choma, zapytany o sprawę niedokończonego pawilonu na stoku, stwierdził, że wspomniana kwestia wygląda już całkiem dobrze i że w 2015 roku chce zamknąć temat i więcej do niego nie wracać.

Zapytaliśmy w przemyskim magistracie, na jakim etapie jest ta sprawa. – Rozmowy i negocjacje trwają i są bardzo zaawansowane. Nic więcej powiedzieć nie możemy, przede wszystkim dla dobra sprawy. Jeśli wszystko się uda, to wielce prawdopodobne, że jeszcze w tym roku całość zostanie zagospodarowana – powiedział rzecznik przemyskiego UM Witold Wołczyk.

Reklama

O budynku-widmie powiedziano już chyba wszystko. Niezagospodarowany stoi na stoku od kilku lat. Dotyczące go plany były imponujące. W dwukondygnacyjnym pawilonie miały się m.in. znajdować: restauracja na ponad sto miejsc, wielofunkcyjna sala, taras, serwis i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, a także pomieszczenia dla pracowników stoku, ratowników GOPR itp. Budowa ruszyła jesienią 2010 r. i miała kosztować ok. 9 mln zł. Do połowy 2013 r. z miejskiej kasy wydano na nią 2,5 mln zł. Na darmo. Jak długo obiekt poczeka jeszcze na dokończenie? Według urzędników niedługo, ale frazesów w tym temacie było już pod dostatkiem.

 

Reklama


fot.Mariusz Godos
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    narciarz - niezalogowany 2015-01-25 10:48:41

    Sezon zimowy 2014/2015 się praktycznie kończy "ogromnym zyskiem" zresztą jak co roku, więc trzeba coś ludziom powiedzieć, coś co usprawiedliwi kolejne wysokie koszty utrzymania obiektu, ludzie to może kupią i usprawiedliwią te pozorne działania na niwie szukania  "inwestora strategicznego"

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    narciarz - niezalogowany 2015-01-25 16:23:39

    Wydali > 3mln, a sprzedadzą za symboliczną złotówkę koledze..

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kks - niezalogowany 2015-01-25 20:34:14

    Pewnie Baczyk przejmie.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama