Reklama

Trzech kierowców na podwójnym gazie

20/09/2017 16:06

W miniony weekend lubaczowscy policjanci zatrzymali do kontroli trzech kierowców, którzy wsiedli za kierownicę pojazdów pomimo, że wcześniej pili alkohol. Najwięcej, bo prawie 3 promile miał 51-letni motorowerzysta.

W piątek przed godz. 13, dzielnicowy z Cieszanowa zatrzymał do kontroli drogowej 51-letniego mieszkańca tej miejscowości, który jadąc na motorowerze poruszał się całą szerokością drogi. Mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu. Alkomat wskazał  prawie 3 promile. Mężczyzna odpowie teraz karnie za popełnione przestępstwo.

Z kolei w sobotę po godz. 20, funkcjonariusze ruchu drogowego lubaczowskiej komendy zatrzymali do kontroli kierowcę opla. - Podczas kontroli policjanci wyczuli woń alkoholu od mężczyzny, sprawdzili stan trzeźwości 26-latka. Mieszkaniec gminy Lubaczów miał poniżej pół promila w organizmie. Zostało mu zatrzymane prawo jazdy. Za kierowanie w stanie po użyciu alkoholu będzie odpowiadał przed sądem - informuje mł. asp. Monika Tomczyszyn-Pachołek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie.

Natomiast w niedzielę rano w Budomierzu policjanci ruch drogowego podczas kontroli prędkości zatrzymali 55-letniego obywatela Ukrainy, który przekroczył prędkość o 29 km/h. - W trakcie kontroli funkcjonariusze wyczuli od niego alkohol. Badanie jego stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Funkcjonariusze zatrzymali nietrzeźwego kierowcę i osadzili w policyjnym areszcie. 55-latek za przekroczenie prędkości został ukarany mandatem, natomiast za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem - mówi M. Tomczyszyn-Pachołek.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Kolejka zzzzz - niezalogowany 2017-09-20 16:36:42

    oooo to jest news! A jak Wisłoka chciała ładować Polonię,to ich nie było. Albo Polonia Wisłokę. Musiał się trafić żołnierz zawodowy, który położył na miejscu patrol policjantów.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Kolejka zzzzz - niezalogowany 2017-09-20 16:56:53

    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,22398070,zawodowy-zolnierz-ciezko-pobil-kilku-policjantow-trzeba-bylo.html#Czolka3Img

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    art - niezalogowany 2017-09-20 21:12:43

    A po co mieli się pchać niech się bydło pozabija będzie mniej debili

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama