W miniony weekend lubaczowscy policjanci zatrzymali do kontroli trzech kierowców, którzy wsiedli za kierownicę pojazdów pomimo, że wcześniej pili alkohol. Najwięcej, bo prawie 3 promile miał 51-letni motorowerzysta.
W piątek przed godz. 13, dzielnicowy z Cieszanowa zatrzymał do kontroli drogowej 51-letniego mieszkańca tej miejscowości, który jadąc na motorowerze poruszał się całą szerokością drogi. Mężczyzna został poddany badaniu na zawartość alkoholu. Alkomat wskazał prawie 3 promile. Mężczyzna odpowie teraz karnie za popełnione przestępstwo.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.oooo to jest news! A jak Wisłoka chciała ładować Polonię,to ich nie było. Albo Polonia Wisłokę. Musiał się trafić żołnierz zawodowy, który położył na miejscu patrol policjantów.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,22398070,zawodowy-zolnierz-ciezko-pobil-kilku-policjantow-trzeba-bylo.html#Czolka3Img
A po co mieli się pchać niech się bydło pozabija będzie mniej debili
oooo to jest news! A jak Wisłoka chciała ładować Polonię,to ich nie było. Albo Polonia Wisłokę. Musiał się trafić żołnierz zawodowy, który położył na miejscu patrol policjantów.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,22398070,zawodowy-zolnierz-ciezko-pobil-kilku-policjantow-trzeba-bylo.html#Czolka3Img
A po co mieli się pchać niech się bydło pozabija będzie mniej debili