Podopieczni grającego trenera Rajmunda Gorczycy wreszcie stanęli na nogi. I to twardo, odnieśli bowiem trzecie zwycięstwo z rzędu.
W kończący się weekend (3 – 4 października br.) piłkarze IV ligi rozegrali 10. kolejkę spotkań. LKS Skołoszów po zainkasowaniu kompletu punktów z Kolbuszowianką (w Kolbuszowej) i Wisłokiem Wiśniowa (u siebie) tego samego dokonali w Dębicy ze spadkowiczem z III ligi Wisłoką. Wygrali 1:0 (1:0), a jedyną bramkę kapitalnym strzałem z ponad 30 metrów w samo okienko zdobył Przemysław Mazurkiewicz.
Mocnemu w tym sezonie Sokołowi Nisko nie sprostał natomiast na wyjeździe beniaminek z Wiązownicy. Rozstrzygnięcie w tym pojedynku zapadło w ciągu trzech minut. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 2:0 (0:0).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze