Reklama

Trzeci raz z rzędu LKS Skołoszów

Podopieczni grającego trenera Rajmunda Gorczycy wreszcie stanęli na nogi. I to twardo, odnieśli bowiem trzecie zwycięstwo z rzędu.

W kończący się weekend (3 – 4 października br.) piłkarze IV ligi rozegrali 10. kolejkę spotkań. LKS Skołoszów po zainkasowaniu kompletu punktów z Kolbuszowianką (w Kolbuszowej) i Wisłokiem Wiśniowa (u siebie) tego samego dokonali w Dębicy ze spadkowiczem z III ligi Wisłoką. Wygrali 1:0 (1:0), a jedyną bramkę kapitalnym strzałem z ponad 30 metrów w samo okienko zdobył Przemysław Mazurkiewicz.
Mocnemu w tym sezonie Sokołowi Nisko nie sprostał natomiast na wyjeździe beniaminek z Wiązownicy. Rozstrzygnięcie w tym pojedynku zapadło w ciągu trzech minut. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 2:0 (0:0).


MG
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama