Reklama

Trzeci raz z rzędu Polonii Przemyśl

Po raz trzeci z rzędu beniaminek z Przemyśla zszedł z boiska w glorii zwycięzców. Dzisiejszego (29 sierpnia br.) popołudnia nie znalazła na niego sposobu ekipa Wólczanki Stali Systems Wólka Pełkińska. Cenne wyjazdowe remisy zanotowały ekipy Sokoła Sieniawa i JKS 1909 Jarosław.

Wizualnie lepszym zespołem w derbowym pojedynku w Przemyślu byli goście. Mieli sporą przewagę w polu, ale nie potrafili strzelić bramki i musieli przełknąć gorycz porażki. Jedynego gola poloniści strzelili z rzutu karnego, który w 63. min skutecznie wyegzekwował Arkadiusz Gosa. „Jedenastka” podyktowana została za faul w polu karnym Podstolaka na Wanacie.
Bardzo cenny punkt w Rzeszowie w spotkaniu z Resovia wywalczył Sokół Sieniawa. Podopieczni Daniel Kijaka zremisowali 2:2 (1:0), a obie bramki były dziełem Tomasza Walata (56. i 59. min z karnego).
Niespodziankę w Krośnie sprawił JKS 1909 Jarosław, który urwał punkt faworyzowanym Karpatom, remisując 1:1 (1:1). Autorem jedynego gola dla zespołu kierowanego przez Michała Szymczaka był Kacper Rop w 18. min.

Polonia Przemyśl – Wólczanka Stal Systems Wólka Pełkińska 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Gosa 63. min (karny).
Polonia: Krzanowski – Kocój, Suchockyj, Załoga, Mikulec – Tabisz – Kalawski (73. Świst), Kazek, Sedlaczek (46. Tur, 90. Kuźniar), Wanat – Gosa.
Wólczanka Stal Systems: Furtak – Podstolak, K. Pydych, Oślizło – B. Poprawa (73. Flak), R. Pydych (67. Padiasek), Gwóźdź, Hul – Pietluch, Lech (55. Kocur), Bednarz (58. Partyka).
Sędziował: Mateusz Warzocha (Kolbuszowa). Żółte kartki: Załoga oraz R. Pydych. Widzów: 300.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Pablo - niezalogowany 2015-08-31 16:32:44

    czy jest gdzieś uwieczniony fakt na rzut karny? Druga sprawa: faule w polu karnym to są przeważnie na żółte kartki - dlaczego tym razem było inaczej? Ma ktoś link do wideo?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Pablo - niezalogowany 2015-08-31 16:40:37

    *faul na rzut karny

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    miniek - niezalogowany 2015-09-01 08:48:09

    Pewnie gdzieś jest, ale rzut karny był ewidentny. Podstolak spóźnił się i zahaczył Wanata. Nie ma żadnych wątpliwości.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości