Jarosławski Rynek w dzisiejsze popołudnie wypełnił klang motorów, świątecznie przyozdobione motocykle i ich właściciele w strojach Mikołajów, Śnieżynek i Elfów – wszystko za sprawą trzeciej edycji charytatywnej akcji MotoMikołaje.
W dzisiejsze popołudnie mimo niełatwych dla motocyklistów warunków atmosferycznych na jarosławski Rynek zjechała pokaźne grupa miłośników motoryzacji – pojawili się tu nie tylko właściciele jednośladów, ale też quadowcy, a nawet kilku posiadaczy rzucających się w oko samochodów. Przez około godzinę wszyscy oni bawili się z mieszkańcami miasta na Rynku, zbierali pieniądze do puszek, częstowali dzieciaki łakociami. Spotkali się też z burmistrzem Waldemarem Paluchem i jego rodziną. Około 15 sformowano kolumnę, a świąteczną kawalkada przejechała ulicami Spytka, Lubelską, Pogodną, Skarbowskiego, Konfederacką, Jana Pawła II, Słowackiego, Poniatowskiego, 3 Maja, Lubelską, Opolską z metą na Rynku. Po powrocie zgromadzeni na rynku mieli okazję zobaczyć pokaz ujarzmiania ognia.
Wszystko to w ramach charytatywnej akcji dla dzieci z terenu powaitu jarosławskiego.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze