Reklama

Trzecia, epicka odsłona jarosławskich MotoMikołajów [ZDJĘCIA]

05/12/2021 20:10

Jarosławski Rynek w dzisiejsze popołudnie wypełnił klang motorów, świątecznie przyozdobione motocykle i ich właściciele w strojach Mikołajów, Śnieżynek i Elfów – wszystko za sprawą trzeciej edycji charytatywnej akcji MotoMikołaje.

W dzisiejsze popołudnie mimo niełatwych dla motocyklistów warunków atmosferycznych na jarosławski Rynek zjechała pokaźne grupa miłośników motoryzacji – pojawili się tu nie tylko właściciele jednośladów, ale też quadowcy, a nawet kilku posiadaczy rzucających się w oko samochodów. Przez około godzinę wszyscy oni bawili się z mieszkańcami miasta na Rynku, zbierali pieniądze do puszek, częstowali dzieciaki łakociami. Spotkali się też z burmistrzem Waldemarem Paluchem i jego rodziną. Około 15 sformowano kolumnę, a świąteczną kawalkada przejechała ulicami Spytka, Lubelską, Pogodną, Skarbowskiego, Konfederacką, Jana Pawła II, Słowackiego, Poniatowskiego, 3 Maja, Lubelską, Opolską z metą na Rynku. Po powrocie zgromadzeni na rynku mieli okazję zobaczyć pokaz ujarzmiania ognia.

Wszystko to w ramach charytatywnej akcji dla dzieci z terenu powaitu jarosławskiego.


pac
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama