Reklama

Turniej Finałowy Ligi Małego Szkraba [GALERIA]

23/06/2015 15:06

Maluchy nie chcą biernie oglądać meczy, w których grają sami dorośli. Mają swoje ambicje i chętnie wykorzystują koniec roku szkolnego na organizowanie turniejów piłkarskich.

Impreza tego typu odbyła się na boisku orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 im. S. Żeromskiego w Jarosławiu. Do zmagań sportowych zostali zaproszeni uczniowie z licznych jarosławskich szkół podstawowych. Wyzwanie podjęły m.in. szkoły podstawowe nr: 4, 5, 9 i 10. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Małych Szkrabów ze Szkoły Podstawowej nr 4, a drugie reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 10[paywall].

Po zakończeniu zawodów uczestnicy otrzymali pamiątkowe puchary i dyplomy. Przewidziane zostały również nagrody indywidualne w dwóch kategoriach: najlepszy zawodnik, którym został Ksawery Rokoszański z SP 4 oraz król strzelców. Na to drugie miano zasłużył Dawid Jadam z SP 10.

Dla nauczycieli taka impreza to wielki sukces, ponieważ zmotywowali uczniów do aktywnego spędzenia czasu i wykorzystania słonecznych dni na uprawianie sportu. Organizatorem Turnieju Finałowego Ligi Małego Szkraba był animator orlika Bogusław Musur i zarazem nauczyciel wychowania fizycznego. Współorganizatorem był natomiast Miejski Szkolny Związek Sportowy w Jarosławiu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama