Tomasovia Tomaszów Lubelski okazała się najlepszą drużyną podczas XXI Turnieju im. Kazimierza Górskiego. Zawody rozegrano w sobotę, 8 sierpnia, na stadionie miejskim w Lubaczowie.
W rozgrywkach wzięły udział trzy zespoły: JKS Jarosław, TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski i MKS Pogoń-Sokół Lubaczów. W piątek wieczorem swój przyjazd odwołała Łada Biłgoraj. Mecze odbywały się systemem każdy z każdym i z uwagi na wysokie temperatury czas gry ustalono na 2x25 minut.[paywall]Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze