Reklama

Turniej im. Kazimierza Górskiego

10/08/2015 18:33

Tomasovia Tomaszów Lubelski okazała się najlepszą drużyną podczas XXI Turnieju im. Kazimierza Górskiego. Zawody rozegrano w sobotę, 8 sierpnia, na stadionie miejskim w Lubaczowie.

W rozgrywkach wzięły udział trzy zespoły: JKS Jarosław, TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski i MKS Pogoń-Sokół Lubaczów. W piątek wieczorem swój przyjazd odwołała Łada Biłgoraj. Mecze odbywały się systemem każdy z każdym i z uwagi na wysokie temperatury czas gry ustalono na  2x25 minut.[paywall]
W pierwszym meczu reprezentacja Pogoń-Sokół pokonała drużynę z Jarosławia 1:0, choć szans na strzelenie bramek miała dużo więcej. W kolejnym pojedynku Tomasovia nie dała szans JKS-owi, zwyciężając 4:1. Remis 0:0 z miejscową ekipą zdecydował, że to tomaszowianie zostali zwycięzcami turnieju. Drugie miejsce zajęli podopieczni Miejskiego Ośrodka Sportu w Lubaczowie, reprezentujący miejscowy klub Pogoń-Sokół, a trzecie miejsce JKS Jarosław.
Gdyby jednak w meczu z JKS-em lubaczowianie wykorzystali pozostałe okazje strzeleckie, końcowa kolejność mogłaby wyglądać inaczej.
Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy. Najlepszym strzelcem okazał się zawodnik Tomasovi Grzegorz Rajtak, a za najlepszego bramkarza został uznany Patryk Szczudło z Lubaczowa. Obaj zawodnicy otrzymali indywidualne statuetki.
Organizatorem turnieju był Miejski Ośrodek Sportu w Lubaczowie.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama