Reklama

Turniej o Puchar Proboszcza – Księża okazali się najlepsi [ZDJĘCIA]

25/09/2015 09:33

19 września na zakończenie tegorocznego sezonu na salezjańskim boisku odbył się 3. turniej o Puchar Proboszcza par. św. Józefa w Przemyślu. Na murawie spotkali się: Samorządowcy, Księża oraz drużyna zwycięzców tegorocznej Ligii Salezjańskiej. Rywalizacja była naprawdę zacięta, ale najlepsi okazali się Księża pod honorowym przywództwem ks. bp. Stanisława Jamrozka.

W pierwszym meczu Samorządowcy spotkali się ze zwycięzcami Salezjańskiej Ligii, spotkanie to zakończyło się wynikiem 0:2. W drugim meczu Księża pokonali Samorządowców z wynikiem 5:3, a w ostatnim spotkaniu Księża pokonali zwycięzców Salezjańskiej Ligii 2:1.

Nagrodę dla najlepszego bramkarza otrzymał Krzysztof Partyka, najlepszymi zawodnikami mianowani zostali Mariusz Zamirski i ks. bp. Stanisław Jamrozek,który zasłużył sobie na to miano, strzelając przeciwnikom 3 bramki.

Koordynatorem i pomysłodawcą turnieju i Ligi Salezjańskiej w Przemyślu był radny rady miejskiej Maciej Kamiński. Sędziowali: Wojciech i Zbigniew Kamińscy.


kjz
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama