19 września na zakończenie tegorocznego sezonu na salezjańskim boisku odbył się 3. turniej o Puchar Proboszcza par. św. Józefa w Przemyślu. Na murawie spotkali się: Samorządowcy, Księża oraz drużyna zwycięzców tegorocznej Ligii Salezjańskiej. Rywalizacja była naprawdę zacięta, ale najlepsi okazali się Księża pod honorowym przywództwem ks. bp. Stanisława Jamrozka.
W pierwszym meczu Samorządowcy spotkali się ze zwycięzcami Salezjańskiej Ligii, spotkanie to zakończyło się wynikiem 0:2. W drugim meczu Księża pokonali Samorządowców z wynikiem 5:3, a w ostatnim spotkaniu Księża pokonali zwycięzców Salezjańskiej Ligii 2:1.
Nagrodę dla najlepszego bramkarza otrzymał Krzysztof Partyka, najlepszymi zawodnikami mianowani zostali Mariusz Zamirski i ks. bp. Stanisław Jamrozek,który zasłużył sobie na to miano, strzelając przeciwnikom 3 bramki.
Koordynatorem i pomysłodawcą turnieju i Ligi Salezjańskiej w Przemyślu był radny rady miejskiej Maciej Kamiński. Sędziowali: Wojciech i Zbigniew Kamińscy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze