Reklama

Turniej z sukcesami

18/07/2016 17:00

Trzy drużyny z Oleszyc z roczników 2005 – 2007 zaprezentowały się w międzynarodowym turnieju piłkarskim „Wrocław Trophy”. Młodzi piłkarze wywalczyli na nich pierwsze i drugie miejsce w swoich kategoriach.

Turniej trwał od 8 do 10 lipca. Z Oleszyc wzięły w nim udział trzy drużyny: Football Academy Oleszyce – rocznik 2007 oraz dwa zespoły Czarnych z roczników 2005 i 2006.

– Wszystkie nasze drużyny rozegrały łącznie 19 spotkań piłkarskich, strzelając w nich 31 goli – mówi prezes Czarnych Oleszyce Krzysztof Młodowiec.

Młodzi zawodnicy zmierzyli się[paywall] z rówieśnikami nie tylko z różnych rejonów Polski, ale i z zagranicy: JFK Daugava Ryga z Łotwy, Junior Chomutov z Czech oraz Concordia Berlin z Niemiec.

Reklama

FA Academy Oleszyce zwyciężyła w swojej kategorii „Consolidation Cup”, zdobywając puchar i medale. Natomiast Czarni 2005 zajęli drugie miejsce, przegrywając w finale „Łany Cup” 0:1 z Parasolem Wrocław.

Składy drużyn:

Football Academy Oleszyce: Patryk Guzy, Jakub Lorenc, Mikołaj Młodowiec, Mateusz Mróz, Remigiusz Pawełko, Michał Pelc, Alan Romaniszyn, Norbert Sopel i Sławomir Żuk. Trener: Łukasz Pracało.

Czarni 2006: Oliwier Bednarz, Antoni Hulak, Seweryn Hulak, Karol Kaźnica, Sebastian Sieprawski, Oliwier Ozimek, Filip Obirek, Jakub Maciąg i Maciej Żulewicz. Trener: Krzysztof Młodowiec.

Czarni 2005: Ksawery Bednarz, Maciej Dorota, Błażej Foryś, Wojciech Polak, Damian Lichacz, Kacper Osiowy, Aleksander Puka, Konrad Wojtanowski, Marcin Żulewicz. Trener: ks. Radosław Sokołowski.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama