Trzy drużyny z Oleszyc z roczników 2005 – 2007 zaprezentowały się w międzynarodowym turnieju piłkarskim „Wrocław Trophy”. Młodzi piłkarze wywalczyli na nich pierwsze i drugie miejsce w swoich kategoriach.
Turniej trwał od 8 do 10 lipca. Z Oleszyc wzięły w nim udział trzy drużyny: Football Academy Oleszyce – rocznik 2007 oraz dwa zespoły Czarnych z roczników 2005 i 2006.
– Wszystkie nasze drużyny rozegrały łącznie 19 spotkań piłkarskich, strzelając w nich 31 goli – mówi prezes Czarnych Oleszyce Krzysztof Młodowiec.
Młodzi zawodnicy zmierzyli się[paywall] z rówieśnikami nie tylko z różnych rejonów Polski, ale i z zagranicy: JFK Daugava Ryga z Łotwy, Junior Chomutov z Czech oraz Concordia Berlin z Niemiec.
FA Academy Oleszyce zwyciężyła w swojej kategorii „Consolidation Cup”, zdobywając puchar i medale. Natomiast Czarni 2005 zajęli drugie miejsce, przegrywając w finale „Łany Cup” 0:1 z Parasolem Wrocław.
Składy drużyn:
Football Academy Oleszyce: Patryk Guzy, Jakub Lorenc, Mikołaj Młodowiec, Mateusz Mróz, Remigiusz Pawełko, Michał Pelc, Alan Romaniszyn, Norbert Sopel i Sławomir Żuk. Trener: Łukasz Pracało.
Czarni 2006: Oliwier Bednarz, Antoni Hulak, Seweryn Hulak, Karol Kaźnica, Sebastian Sieprawski, Oliwier Ozimek, Filip Obirek, Jakub Maciąg i Maciej Żulewicz. Trener: Krzysztof Młodowiec.
Czarni 2005: Ksawery Bednarz, Maciej Dorota, Błażej Foryś, Wojciech Polak, Damian Lichacz, Kacper Osiowy, Aleksander Puka, Konrad Wojtanowski, Marcin Żulewicz. Trener: ks. Radosław Sokołowski.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze