Rusza największy w Polsce przegląd kina niemieckiego, który odwiedzi 16 miast! Tydzień Filmu Niemieckiego potrwa w Centrum Kulturalnym w Przemyślu od 18 do 24 bm.

„ (...) chcielibyśmy zapoznać widzów z najnowszymi produkcjami kinematografii niemieckiej. Różnorodność tematów poruszanych w prezentowanych przez nas filmach pozwala widzom poznać życie codziennie i problemy najbliższych sąsiadów. Okazuje się, że nie odbiegają one od spraw, z jakimi mierzą się na co dzień Polacy” – przekonuje Regina von Ahn, wicekonsul ds. kultury i prasy w Konsulacie Generalnym Republiki Federalnej Niemiec w Krakowie, który w wspólnie z Konsulatem Generalnym Niemiec we Wrocławiu, a także Domem Norymberskim i Goethe-Insitut od ponad 10 lat organizują imprezę.
18 listopada godz. 17:00
"Toni Erdmann" (162 minuty)
wstęp: zaproszenia
19 listopada godz. 17:00
"Fritz Bauer kontra państwo" (105 minut)
wstęp: 9 zł
20 listopada godz. 17:00
"24 tygodnie" (102 minuty)
wstęp: 9 zł
21 listopada godz. 15:00
"Fukushima, moja miłość" (104 minuty)
wstęp: 9 zł
22 listopada godz. 17:00
"4 królowie" (100 minut)
wstęp: 9 zł
23 listopada godz. 17:00
"Pewnego razu" (112 minut)
wstęp: 9 zł
24 listopada godz. 17:00
"Kim jest Oda Jaune?" (75 minut)
wstęp: 9 zł
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Niemcy nie pozwalaja wyswietlac w swoich kinach filmu Smolensk.
Widocznie nie lubią kina science-fiction.