Reklama

Tydzień zdrowego odżywania w „dwójce”

26/11/2017 14:06

W Szkole Podstawowej nr 2 zrealizowano „Tydzień zdrowego odżywiania”. Przez 5 dni dzieci uczyły się prowadzenia zdrowego trybu życia.

Celem akcji było wyrabianie w uczniach i rodzicach właściwych postaw i nawyków żywieniowych i poczucia odpowiedzialności za własne zdrowie. Zorganizowano konkursy na plakat i hasło promujące zdrowe jedzenie, odbył się bal warzyw i owoców, trwała coroczna akcja „Śniadanie Daje Moc”. Z tej okazji Elżbieta Ważna-Rubin wygłosiła prelekcję „Jak zdrowo się odżywiać”. Dzieci zobaczyły też przedstawienie „Na straganie w dzień targowy”, a uczniowie klas I-V mogli wziąć udział w konkursach „Moje zdrowe śniadanie” i „Co wiem o zdrowym jedzeniu”. Otwarto także kawiarenkę, która działała pod szyldem „Zdrowe – małe co nieco”. Ostatni dzień akcji toczył się pod hasłem „Woda czy coca-cola?” i poświęcony był na promocję picia wody. Szkoła przystąpiła także do akcji „Dopalaczom mówimy STOP-wybieramy zdrowie”.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2017-11-26 20:12:41

     Bravo, i o to właśnie chodzi, jednakowoż, dlaczego tylko tydzień ?!?YOUTUBE.COM  - TEN CHŁOPIEC NIE CHCE JEŚĆ MIĘSA BO...YOUTBE.COM - WEGETRAIANIZMA DZIECI NADAL BUDZI WIELE KOTROWERSJIYOUTUBE.COM - LUBISZ COCA-COLE? PO TYM FILMIE PRZESTANIESZWEGEDZIECIAK.PL * PUSZKA.PL * ZOSTANWEGE.PL

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości