W Szkole Podstawowej nr 2 zrealizowano „Tydzień zdrowego odżywiania”. Przez 5 dni dzieci uczyły się prowadzenia zdrowego trybu życia.
Celem akcji było wyrabianie w uczniach i rodzicach właściwych postaw i nawyków żywieniowych i poczucia odpowiedzialności za własne zdrowie. Zorganizowano konkursy na plakat i hasło promujące zdrowe jedzenie, odbył się bal warzyw i owoców, trwała coroczna akcja „Śniadanie Daje Moc”. Z tej okazji Elżbieta Ważna-Rubin wygłosiła prelekcję „Jak zdrowo się odżywiać”. Dzieci zobaczyły też przedstawienie „Na straganie w dzień targowy”, a uczniowie klas I-V mogli wziąć udział w konkursach „Moje zdrowe śniadanie” i „Co wiem o zdrowym jedzeniu”. Otwarto także kawiarenkę, która działała pod szyldem „Zdrowe – małe co nieco”. Ostatni dzień akcji toczył się pod hasłem „Woda czy coca-cola?” i poświęcony był na promocję picia wody. Szkoła przystąpiła także do akcji „Dopalaczom mówimy STOP-wybieramy zdrowie”.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Bravo, i o to właśnie chodzi, jednakowoż, dlaczego tylko tydzień ?!?YOUTUBE.COM - TEN CHŁOPIEC NIE CHCE JEŚĆ MIĘSA BO...YOUTBE.COM - WEGETRAIANIZMA DZIECI NADAL BUDZI WIELE KOTROWERSJIYOUTUBE.COM - LUBISZ COCA-COLE? PO TYM FILMIE PRZESTANIESZWEGEDZIECIAK.PL * PUSZKA.PL * ZOSTANWEGE.PL
Bravo, i o to właśnie chodzi, jednakowoż, dlaczego tylko tydzień ?!?YOUTUBE.COM - TEN CHŁOPIEC NIE CHCE JEŚĆ MIĘSA BO...YOUTBE.COM - WEGETRAIANIZMA DZIECI NADAL BUDZI WIELE KOTROWERSJIYOUTUBE.COM - LUBISZ COCA-COLE? PO TYM FILMIE PRZESTANIESZWEGEDZIECIAK.PL * PUSZKA.PL * ZOSTANWEGE.PL