W sobotę, 22 listopada, o g. 15 w Galerii Rynek 6, w Jarosławiu odbędzie się uroczyste otwarcie wystawy „Tylko Jedno Zdjęcie 2025”w ramach kolejnej już edycji Międzynarodowego Salonu Fotograficznego.
Przypomnijmy: konkurs odbywa się pod patronatem prestiżowych stowarzyszeń i klubów fotograficznych, takich jak: FIAP, IAP, GPU, Fotoklub RP. Kuratorem tegorocznej edycji konkursu był Krzysztof Peszko, a jej sekretarzem Anna Duliban. Prace oceniała międzynarodowa komisja w składzie: Jury-Vladimir Jovanovski z Macedonii Północnej, Adriana Dowha z Ukrainy i nasz rodak Tomasz Okoniewski.
W tegorocznej edycji wzięło udział 110 uczestników z 41 krajów. Do wystawy zakwalifikowały się 33 prace. Przyznanych zostało 30 medali i wstążek. Dodatkowo zostały przyznane nagrody specjalne: Nagroda Dyrektora Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki przyznana przez Elżbietę Śliwińską-Dąbrowską oraz Nagroda im. Leszka Starzaka, współzałożyciela Klubu Fotograficznego ATEST 70.
Wystawę będzie można obejrzeć w Galerii Rynek 6 do 31 grudnia br.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze