Reklama

Tysiące baniek w powietrzu. Festiwal Kolorów w Przemyślu [ZDJĘCIA]

05/06/2018 09:30

Pierwszy weekend czerwca upłynął pod znakiem wydarzeń skierowanych do najmłodszych mieszkańców miasta.

W sobotę, 2 czerwca, przy dolnej stacji wyciągu odbył się Festiwal Kolorów, a także Festiwal Baniek Mydlanych.

Ten drugi rozpoczął się o godzinie 15. Przez blisko dwie godziny najmłodsi mieli możliwość puszczania różnej wielkości baniek, przy użyciu różnych przyrządów. Tuż po jego zakończeniu okolice przed sceną zostały zdominowane przez muzykę klubową oraz kolorowe proszki holi.

Dobra zabawa towarzyszyła najmłodszym do wieczoru.


fot.Kamil Krukiewicz


fot.Kamil Krukiewicz


fot.Kamil Krukiewicz
KamK
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama