Reklama

Uciekał przed policją. Był pijany i nie miał prawa jazdy

04/11/2016 15:19

44-letni kierowca opla za swoje czyny odpowie przed sądem.

W miejscowości Siedleczka policjanci przeworskiej drogówki chcieli zatrzymać do kontroli drogowej opla corsę. Kierowca samochodunie zatrzymał się jednak, tylko gwałtownie przyśpieszył i zaczął uciekać. Skręcił w polną drogę, gdzie zaczął tracić panowanie nad pojazdem.

- Ostatecznie mężczyzna został zatrzymany. Okazał się nim 44-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że ma prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Podczas kontroli okazało się, że kierujący oplem nie posiada uprawnień do kierowania oraz dowodu rejestracyjnego, które zostały mu wcześniej zatrzymane – informuje mł.asp. Renata Jaremko z KPP Przeworsk.

Za szereg wykroczeń oraz przestępstwa mężczyzna odpowie przed sądem.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    krau_984 2016-11-04 19:09:21

    I takiemu klientowi sąd powinien orzec przepadek narzędzia użytego do popełnienia tego przestępstwa. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2016-11-04 19:50:06

    A długopis uniewinni :)))

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości