Policjanci ustalili i zatrzymali 22-letniego kierowcę renault, który po wypadku uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając poszkodowanemu pomocy. Do zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę w nocy.

Jak informuje KPP Leżajsk: Kierujący renault przejechał z dużą prędkością przez przejazd kolejowy, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Wiózł 4 pasażerów. 3 z nich uciekło, pozostawiając jednego z pasażerów w pojeździe.
"Uciekinierzy" szybko zostali zatrzymani, nie potrafili wskazać, kto kierował pojazdem, tłumaczyli, że nie pamiętają okoliczności zdarzenia. Okazało się, że wszyscy byli nietrzeźwi. Trafili do aresztu, po przesłuchaniu zostali zwolnieni.
Policjanci ustalili, że kierował 22-letni mieszkaniec Leżajska, który również był nietrzeźwy. Mężczyzna przyznał się do spowodowania wypadku i ucieczki z miejsca zdarzenia, złożył w tej sprawie wyjaśnienia.
Wczoraj Sąd Rejonowy w Leżajsku wobec podejrzanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu opuszczania kraju.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Tytuł skojarzyłem z wypadkiem kierowcy Macierewicza
Tytuł skojarzyłem z wypadkiem kierowcy Macierewicza