Reklama

Uciekł z miejsca wypadku. Nie udzielił pomocy

Policjanci ustalili i zatrzymali 22-letniego kierowcę renault, który po wypadku uciekł z miejsca zdarzenia, nie udzielając poszkodowanemu pomocy. Do zdarzenia doszło w ubiegłą niedzielę w nocy.


fot.KPP Leżajsk

Jak informuje KPP Leżajsk: Kierujący renault przejechał z dużą prędkością przez przejazd kolejowy, stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Wiózł 4 pasażerów. 3 z nich uciekło, pozostawiając jednego z pasażerów w pojeździe.

"Uciekinierzy" szybko zostali zatrzymani, nie potrafili wskazać, kto kierował pojazdem, tłumaczyli, że nie pamiętają okoliczności zdarzenia. Okazało się, że wszyscy byli nietrzeźwi. Trafili do aresztu, po przesłuchaniu zostali zwolnieni.

Policjanci ustalili, że kierował 22-letni mieszkaniec Leżajska, który również był nietrzeźwy. Mężczyzna przyznał się do spowodowania wypadku i ucieczki z miejsca zdarzenia, złożył w tej sprawie wyjaśnienia.

Wczoraj Sąd Rejonowy w Leżajsku wobec podejrzanego zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu opuszczania kraju.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    asmiech_757 2017-03-16 21:58:01

    Tytuł skojarzyłem z wypadkiem kierowcy Macierewicza 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama