Jednym z ważniejszych osiągnięć uczniów I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Przemyślu w roku szkolnym 2017 – 2018 jest tytuł laureata i 2. miejsce szczebla centralnego Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności zdobyte przez Wiktorię Suchy z klasy II b.
Finały niektórych olimpiad przedmiotowych jeszcze przed uczniami „Słowaka”, ale już teraz można dokonać częściowego podsumowania efektów ciężkiej pracy młodzieży. Jej liczne sukcesy w konkursach i olimpiadach to jeden z czynników, który – wraz z bardzo dobrymi wynikami podczas egzaminu maturalnego – pozwala placówce na zajmowanie wysokiego miejsca w Rankingu Liceów Ogólnokształcących Perspektyw (w 2018 r. – 7. miejsce na Podkarpaciu)[paywall]. – Sukcesy olimpijskie to zawsze wypadkowa talentu, wytrwałej i solidnej pracy uczniów w połączeniu z opieką merytoryczną nauczycieli – twierdzi dyrektor I LO Tomasz Dziumak.
Jedno z ważniejszych osiągnięć zdobyła Wiktoria Suchy. – Temat przewodni XXII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności brzmiał: „Owoce i warzywa – przetwórstwo i rola w żywieniu”. Uczestnicy przeszli dwustopniowe eliminacje, a 60 najlepszych zostało dopuszczonych do finału w Lublinie. Złożyły się na niego trzy etapy rywalizacji: test, projekt gastronomiczny oraz quiz dla sześciu osób z najwyższymi wynikami z obu części pisemnych. Zdobyty tytuł daje wstęp na wiele kierunków studiów, w tym na medycynę. Do olimpiady przygotowywała mnie nauczycielka biologii, pani Marta Bereś. Oprócz zgłębiania literatury przedmiotu istotną rolę odegrała pasja – gotowanie i prowadzenie zdrowego stylu życia – powiedziała Wiktoria.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze