Reklama

Uczniowie SOSW nr 1 najlepsi na Podkarpaciu

W Ropczycach odbył się VIII Podkarpacki Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych. Przemyśl reprezentowało troje uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr 1 w Przemyślu. Z sukcesami!

Przemyski ośrodek reprezentowali: Beata Wojdyła, Katarzyna Wojdyła i Kacper Przybyła. Cała trójka na co dzień trenuje w Uczniowskim Klubie Sportowym Gladiator Przemyśl.

– Występ w zawodach był bardzo udany, ponieważ wszyscy zdobyli złote medale w grach singlowych w swoich kategoriach wiekowych i tym samym uzyskali kwalifikacje na udział w zawodach ogólnopolskich, które już w październiku 2024 r. odbędą się w Trzciance w Wielkopolsce – powiedział trener zawodników Tomasz Bandrowicz, który jest nauczyciel wychowania fizycznego w SOSW nr 1.

Reklama

Wyjazd do Ropczyc możliwy był dzięki wsparciu dyrekcji SOSW nr 1.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/06/2024 14:39
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama