W Ropczycach odbył się VIII Podkarpacki Turniej Badmintona Olimpiad Specjalnych. Przemyśl reprezentowało troje uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno Wychowawczego nr 1 w Przemyślu. Z sukcesami!
Przemyski ośrodek reprezentowali: Beata Wojdyła, Katarzyna Wojdyła i Kacper Przybyła. Cała trójka na co dzień trenuje w Uczniowskim Klubie Sportowym Gladiator Przemyśl.
– Występ w zawodach był bardzo udany, ponieważ wszyscy zdobyli złote medale w grach singlowych w swoich kategoriach wiekowych i tym samym uzyskali kwalifikacje na udział w zawodach ogólnopolskich, które już w październiku 2024 r. odbędą się w Trzciance w Wielkopolsce – powiedział trener zawodników Tomasz Bandrowicz, który jest nauczyciel wychowania fizycznego w SOSW nr 1.
Wyjazd do Ropczyc możliwy był dzięki wsparciu dyrekcji SOSW nr 1.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze