Reklama

Uczniowie ufundowali wodę

16/06/2018 14:00

Uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3 włączyli się w zbiórkę makulatury na budowę studni w Sudanie.

Inicjatywa wyszła od samorządu uczniowskiego. Młodzież zaczęła zbierać makulaturę, przyłączyli się[paywall] do tego nauczyciele oraz pracownicy administracyjni. Razem zebrali prawie tonę makulatury.

– Jeden kilogram makulatury to 75 litrów wody. Młodzież, oprócz ciężkiej pracy, miała przy tym dużą zabawę, gdyż pomagali bezinteresownie. Czyniąc tak niewiele, można tak wiele zrobić dla innych, bardziej potrzebujących osób. Uczniowie wyciągnęli lekcję z tej akcji. Przekonali się, jak trzeba doceniać wodę, którą mamy na co dzień, a dla innych może być ona prawdziwym dobrobytem – podsumowuje Anna Kalemba-Piętka, opiekun samorządu uczniowskiego.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Ala - niezalogowany 2018-06-17 16:27:17

    Brawo

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości