Reklama

Udany początek sezonu biegowego

31/03/2017 11:00

25 marca w Rzeszowie rozegrano kolejną edycję Wiosennej Imprezy na Orientację. Zawodnikom zaproponowano trasy 6, 15 i 30 km.


fot.Azymut Dębów
Zawodnicy UKS Azymut Dębów rywalizowali na trasach na 6 i 15 km.

Na mecie sklasyfikowano 162 ekipy, które ukończyły swoje trasy. Można było startować w zespołach dwu-, trzy- i jednoosobowych. Azymut wystawił[paywall] swoich reprezentantów na trasach 6 i 15 km. Najszybciej na metę trasy 6-kilometrowej przybiegł Karol Huba z Azymutu Dębów, który wyprzedził biegacza z Ropczyc i swojego klubowego kolegę Konrada Bawora, na 4. miejscu uplasował się Kacper Słoma, 5. była Agnieszka Leśnicka, a 10. miejsce zajęły Martyna Maca i Aleksandra Orzechowska – wszyscy z Azymutu. Jednak organizator nie przewidział osobnej klasyfikacji dla kobiet. Trasa 15 km to zwycięstwo Michała Kruka – UKS Azymut Dębów, który o niespełna 5 minut wyprzedził drugiego na mecie zawodnika z Zamościa i o 8 minut zawodnika z Rzeszowa. – Te bardzo dobre wyniki pozwalają patrzeć w przyszłość z nadzieją na udany sezon – podkreśla trenerka UKS Azymut Dębów Maria Ziętek-Leśnicka.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama