Reklama

Udany wyjazd I-ligowych siatkarek San-Pajdy Jarosław

Wiadomo, że zawsze chciałoby się więcej, ale wyjazd ekipy Piotr Pajdy do Węgrowa i Białegostoku (7 – 8 października br.) należy uznać za udany. Przywiezione do domu trzy punkty mają swoją wartość.

Pierwotnie – zgodnie z terminarzem – jarosławianki miały w ten weekend rozegrać jeden mecz. W ramach 2. kolejki w Białymstoku miały rywalizować z tamtejszym BAS Kombinat Budowlany. I zagrały ten mecz, ale dzień wcześniej – awansem – rywalizowały w Węgrowie z Nike. Ten pojedynek z kolei miał zostać rozegrany w ramach 3. kolejki (15 października br.) w Jarosławiu. Jednak ze względów oszczędnościowych i logistycznych, doszło do zmiany gospodarza. Wszak z Węgrowa do Białegostoku jest nieco ponad 150 km.

To było jednak bardzo trudne wyzwanie dla San-Pajdy, ale „Biszkoptowa Armia” dała radę! W ciągu dobry rozegrała aż 10 setów! W Węgrowie jarosławianki zgarnęły dwa punkty po rozważnie rozegranym tie-breaku. MVP (najwartościowszą zawodniczką) zawodów została Weronika Krysztofiak. W Białymstoku centymetrów zabrakło do powtórzenia scenariusza. Tym razem jednak piąty set, po dramatycznej końcówce, padł łupem gospodyń.

Reklama

 

 Nike Węgrów – San-Pajda Jarosław 2:3 (22:25, 26:24, 23:25, 25:15, 12:15)

 

BAS Kombinat Budowlany Białystok – San-Pajda Jarosław 3:2 (23:25, 25:19, 25:16, 22:25, 15:13)


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama