Reklama

Uhonorowano złotych jubilatów. 50 lat spędzili razem!

08/10/2017 09:30

16 małżeństw z Lubaczowa obchodzi w tym roku jubileusz 50-lecia wspólnego życia. 13 z nich przybyło do urzędu miejskiego na uroczyste świętowanie tej rocznicy.

Uroczystość odbyła się w środę, 20 września. Rozpoczęła się od mszy św. w konkatedrze, podczas której małżonkowie odnowili zawarte przed laty śluby. Następnie[paywall] jubilaci udali się do urzędu miejskiego. Tam gratulacje złożyli im: burmistrz Krzysztof Szpyt, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Anna Gorzelnik oraz ks. kan. Andrzej Stopyra, dziekan dekanatu Lubaczów.

W czasie uroczystości Jubilatom wręczono Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, nadane przez Prezydenta RP. Były także kwiaty i tradycyjna lampka szampana. Podniosłą chwilę uczczono toastem za zdrowie i pomyślność małżonków oraz gromkim „sto lat” odśpiewanym przez młodzież pod kierunkiem dyrektora Miejskiego Domu Kultury Andrzeja Kindrata.

Reklama

Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie otrzymali: Helena i Stanisław Antonikowie, Maria i Mieczysław Argasińscy, Halina i Bolesław Batyccy, Aleksandra i Roman Ferencowie, Maria i Leszek Franusowie, Stanisława i Henryk Kolanowie, Aniela i Władysław Kopciuchowie, Zofia i Marek Kotowie, Stanisława i Józef Lechoszestowie, Maria i Eugeniusz Motylowie, Antonina i Kazimierz Rempołowie, Stefania i Bolesław Uliaszowie oraz Elżbieta i Marian Wawrzoszkowie. 


pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama