Reklama

Uhonorujmy ludzi stąd. O nazwie ronda

19/02/2015 10:12

Niedawno od jednego z mieszkańca miasta padła propozycja, by nowe rondo w górnym odcinku ulicy Słowackiego nazwać imieniem Lecha Kaczyńskiego. Pomysł wydaje mi się chybiony.

Przecież mamy „swoich ludzi”, związanych z Przemyślem, których można w ten sposób uhonorować.  Niech by to był choćby Marian Stroński, biskup Ignacy Tokarczuk czy Artur Malawski. Wydaje mi się, że zaproponowane przeze mnie nazwiska warto wziąć pod rozwagę 
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    o.tadeusz - niezalogowany 2015-02-19 13:45:07

    Znając "naszą" (czytaj:koscielną) Radę Miasta, to na pewno przejdzie najgorszy w historii prezydent RP, który miasto Przemyśl znał jedynie z map.Ale to typowe dla grajdołów z takim prezydentem miasta jakiego niby mamy.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    zasaniak - niezalogowany 2015-02-19 13:47:48

    My mamy Prezydenta Miasta?Koń by się uśmiał.Kuria ma Prezydenta!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości