Niedawno od jednego z mieszkańca miasta padła propozycja, by nowe rondo w górnym odcinku ulicy Słowackiego nazwać imieniem Lecha Kaczyńskiego. Pomysł wydaje mi się chybiony.
Przecież mamy „swoich ludzi”, związanych z Przemyślem, których można w ten sposób uhonorować. Niech by to był choćby Marian Stroński, biskup Ignacy Tokarczuk czy Artur Malawski. Wydaje mi się, że zaproponowane przeze mnie nazwiska warto wziąć pod rozwagęTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Znając "naszą" (czytaj:koscielną) Radę Miasta, to na pewno przejdzie najgorszy w historii prezydent RP, który miasto Przemyśl znał jedynie z map.Ale to typowe dla grajdołów z takim prezydentem miasta jakiego niby mamy.
My mamy Prezydenta Miasta?Koń by się uśmiał.Kuria ma Prezydenta!
Znając "naszą" (czytaj:koscielną) Radę Miasta, to na pewno przejdzie najgorszy w historii prezydent RP, który miasto Przemyśl znał jedynie z map.Ale to typowe dla grajdołów z takim prezydentem miasta jakiego niby mamy.
My mamy Prezydenta Miasta?Koń by się uśmiał.Kuria ma Prezydenta!