Reklama

Ukarany za kierowanie w stanie nietrzeźwości!

27/02/2016 19:30

41-letni przemyślanin usłyszał wyrok za spowodowanie kolizji drogowej kary sześciu miesięcy, ograniczenia wolności z obowiązkiem wykonywania pracy społecznej, zakaz kierowania pojazdami mechanicznymi oraz 5 tys. złotych na rzecz ofiar wypadków drogowych.

W środę około godz. 15.30, doszło do zdarzenia drogowego  na Moście Orląt Przemyskich. Pijany 41-letni kierowca osobowego audi uderzył w poprzedzający go samochód. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Sprawca kolizji został zatrzymany w policyjnym areszcie i następnego dnia śledczy postawili mu zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości.

Wczoraj zapadł wyrok kary ograniczenia wolności na okres sześciu miesięcy, połączony z obowiązkiem wykonywania przez oskarżonego nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 30 godzin w miesiącu, środka karnego w postaci zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi na okres 4 lat oraz uiszczenia zobowiązania pieniężnego w kwocie 5 tys. złotych na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej.

Reklama

 


MML
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama