Reklama

Ukradł puszkę WOŚP. Teraz stanie przed sądem

15/01/2016 12:30

22-letni mężczyzna ukradł kwestującej wolontariuszce puszkę WOŚP. Sprawcę udało się zatrzymać.

W niedzielę wieczorem w Tarnobrzegu, podczas finału WOŚP, jedna z wolontariuszek padła ofiarą złodzieja. Dziewczyna powiadomiła o tym patrolujących funkcjonariuszy policji. W celu znalezienia sprawcy sprawdzono zapisy monitoringu.

W środę wieczorem udało się zatrzymać podejrzewanego mężczyznę. 22-latek to mieszkaniec województwa mazowieckiego, który czasowo przebywał w Tarnobrzegu. Sprawca został przesłuchany, postawiono mu zarzut kradzieży, do którego się przyznał. W puszcze znajdowało się ok. 500 zł. Mężczyzna twierdził, że większość pieniędzy wydał na jedzenie. Teraz grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawca był już notowany w przeszłości za podobne przestępstwa.


bc
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    hasler - niezalogowany 2016-01-15 15:27:09

    Spokojnie, pałacowy oszust Malinak uniewinni :)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Legionista - niezalogowany 2016-01-16 07:54:10

    Hasler uwazaj bo pojdziesz do paki razem z KomoRuskim 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości