22-letni mężczyzna ukradł kwestującej wolontariuszce puszkę WOŚP. Sprawcę udało się zatrzymać.
W niedzielę wieczorem w Tarnobrzegu, podczas finału WOŚP, jedna z wolontariuszek padła ofiarą złodzieja. Dziewczyna powiadomiła o tym patrolujących funkcjonariuszy policji. W celu znalezienia sprawcy sprawdzono zapisy monitoringu.
W środę wieczorem udało się zatrzymać podejrzewanego mężczyznę. 22-latek to mieszkaniec województwa mazowieckiego, który czasowo przebywał w Tarnobrzegu. Sprawca został przesłuchany, postawiono mu zarzut kradzieży, do którego się przyznał. W puszcze znajdowało się ok. 500 zł. Mężczyzna twierdził, że większość pieniędzy wydał na jedzenie. Teraz grozi mu kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Sprawca był już notowany w przeszłości za podobne przestępstwa.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Spokojnie, pałacowy oszust Malinak uniewinni :)
Hasler uwazaj bo pojdziesz do paki razem z KomoRuskim