Reklama

Ukradł rower, gdy jego właściciel modlił się w kościele

O pechu może mówić 28-letni złodziej roweru, ujęty przez policjantów z Kańczugi. Skradzionym spod... kościoła łupem nie cieszył się długo. Jednoślad szybko musiał zwrócić właścicielowi.

Zuchwała kradzież miała miejsce wczoraj (31.03), w godzinach popołudniowych. Jednoślad należący do mieszkańca gminy Zarzecze, wart 450 złotych, został skradziony spod kościoła. Sprawcą okazał się 28-latek z powiatu przeworskiego, do którego policjantom z posterunku w Kańczudze udało się szybko dotrzeć. Przeszukując jego mieszkanie, znaleźli rower w jednym z pomieszczeń i zwrócili go właścicielowi. Złodziej przyznał się do kradzieży. Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    tutek - niezalogowany 2015-04-01 20:00:18

    gdyby trafił na tego uczciwego:  http://www.youtube.com/watch?v=QH2VKS6UNOo&feature=youtube_gdata

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    ateista - niezalogowany 2015-04-01 22:34:14

    Morał jest jeden, albo na piechotę do kościoła lub siedzieć w domu. Ewentualnie radia M. słuchać.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    jasiu - niezalogowany 2015-04-02 00:04:22

    ?!?!?!?!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości