Reklama

Ukradł tablice, nie zapłacił za paliwo, a na finisz utknął w zaspie

Dziś,w poniedziałek, 31 bm., przemyscy policjanci interweniowali wobec 20-letniego mieszkańca, który na sumieniu miał szereg przewinień.

Młody mężczyzna najpierw urządził sobie wypad rabunkowy. Ok. godz. 17 ukradł tablice rejestracyjne z samochodu przemyślanki. Niespełna godzinę później zatankował na stacji paliwo i odjechał w nieznanym kierunku bez płacenia.  Wiodło mu się całkiem nieźle, aż do czasu...
 
O godz. 23.25 dyżurny otrzymał zgłoszenie o kierującym, który wjechał do przydrożnego rowu na ul. Obozowej w Przemyślu. 20-letni kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu i uderzył w zaspę śnieżną.

Okazało się, że to poszukiwany złodziejaszek. W trakcie rozmowy policjanci wyczuli od niego woń alkoholu. Młody mężczyzna miał blisko promil alkoholu w organizmie, mało tego – nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.

20-letni przemyślanin trafił do aresztu. –  Dzisiaj, 1 bm., usłyszał zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości i krótkotrwałego użycia pojazdu, który należał do jego krewnego. Odpowie też za kradzież paliwa i tablic rejestracyjnych i kierowanie pojazdem po drodze publicznej pomimo braku dopuszczenia pojazdu do ruchu. Policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego wystąpili z wnioskiem o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci dozoru – informuje sierż. sztab. Marta Fac z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości