Reklama

Ukradła samochód, a potem rozbiła go o betonowy słup?

Kierujący alfa romeo porzucił samochód w przydrożnym rowie.

Do zdarzenia doszło przed godziną 5 rano w minioną sobotę w miejscowości Glinne. Osoba kierująca alfa romeo wypadła z drogi i uderzyła w betonowy słup energetyczny, który został zniszczony.  Kierowca pojazdu porzucił zniszczoną alfę w przydrożnym rowie.   Policjanci ustalili, że właścicielem alfy jest mieszkaniec Żor. Mężczyzna oświadczył jednak, że to nie on go prowadził, twierdząc, że samochód został mu skradziony przez przyjaciółkę. Przypuszczał też, że kobieta prawdopodobnie pojechała nim odwiedzić swojego byłego męża, który miał przebywać w okolicach Soliny. Funkcjonariusze ustalają okoliczności zdarzenia i kto faktycznie podróżował pojazdem.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    , - niezalogowany 2015-04-16 16:35:48

    może być

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama