Podczas minionego weekendu policjanci ruchu drogowego lubaczowskiej komendy prowadzili działania kontrolne z użyciem laserowego miernika prędkości.
Mierzyli prędkość w obszarze zabudowanym na trasie Lubaczów – Budomierz. W miejscowości Zalesie zarejestrowali 2 rażące przypadki niefrasobliwości. Kierowca dostawczego volkswagena na ukraińskich tablicach rejestracyjnych, 46-letni mieszkaniec Lwowa, przekroczył prędkość o 91 km/h. Natomiast 29-letni tarnopolanin jadący dostawczym volkswagenem miał na liczniku o 64 km/h więcej niż maksymalna dopuszczalna prędkość. Zgodnie z obowiązującymi przepisami obaj cudzoziemcy stracili swoje uprawnienia oraz zostali ukarani mandatami w wysokości po 500 złotych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.strasznie zmartwieni za tydzień będą znowu z nowymi papierami a ten mandat szkoda wypisywać bo też nie zapłacą
Mandaty musieli zapłacić - na osobach czasowo przebywających na terytorium RP lub nie mających stałego miejsca zamieszkania ciąży obowiązek zapłaty w gotówce.A 500zł szczególnie dla kogoś zza wschodniej granicy to spora ilość pieniędzy i osoba taka z pewnością zastanowi się gdy kolejny raz będzie chciała rozpędzić dostawczaka w terenie zabudowanym do niemal 120km/h.A co do prawka - niestety masz rację; za tydzień, dwa będą jeździli z nowymi plastikami i mało tego, będą się chlubić tym, że nie tak dawno temu prawo zabrali im policaje w Polszy...
Nasza Psiarnia mogłaby wreszcie zająć się banderowskimi przemytnikami, a nie zasadzać się na swoich rodaków w krzakach. No chyba że w psiarni robi co raz więcej chachłów
hahahahmożecie ich wduupę pocałować / a Polaka to już za kraty by posłali /hahahaha
strasznie zmartwieni za tydzień będą znowu z nowymi papierami a ten mandat szkoda wypisywać bo też nie zapłacą
Mandaty musieli zapłacić - na osobach czasowo przebywających na terytorium RP lub nie mających stałego miejsca zamieszkania ciąży obowiązek zapłaty w gotówce.A 500zł szczególnie dla kogoś zza wschodniej granicy to spora ilość pieniędzy i osoba taka z pewnością zastanowi się gdy kolejny raz będzie chciała rozpędzić dostawczaka w terenie zabudowanym do niemal 120km/h.A co do prawka - niestety masz rację; za tydzień, dwa będą jeździli z nowymi plastikami i mało tego, będą się chlubić tym, że nie tak dawno temu prawo zabrali im policaje w Polszy...
Nasza Psiarnia mogłaby wreszcie zająć się banderowskimi przemytnikami, a nie zasadzać się na swoich rodaków w krzakach. No chyba że w psiarni robi co raz więcej chachłów