Reklama

Ukrainiec nielegalnie pracował w Polsce

04/06/2015 12:28

Funkcjonariusze z placówki Straży Granicznej w Wojtkowej ujawnili, że 66-letni mieszkaniec Raniżowa (powiat kolbuszowski) nielegalnie zatrudniał 45-letniego obywatela Ukrainy.

Praca Ukraińca polegała na wycinaniu zakrzaczeń zarastających grunty rolne w powiecie bieszczadzkim, które należą do Polaka. Komendant PSG w Wojtkowej wydał decyzje o zobowiązaniu cudzoziemca do powrotu na Ukrainę z jednoczesnym zakazem wjazdu na teren Polski przez okres 1 roku. W stosunku do obywatela Polski skierowano wniosek do sądu w związku z nielegalnym powierzaniem pracy cudzoziemcowi.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Polak - niezalogowany 2015-06-04 19:07:39

    To chyba dobrze , że wycinał zakrzewienia. Polacy nie chcą przy takich pracach pracować .OK Przeworsk zatrudnia rocznie ponad 1000 Ukraińców przy zbiorach owoców i nikt nie interweniuje. Kto za to bierze kasę ?Duże rolnicy podjeżdżają pod granicę autokarami i zabierają Ukraińców do pracy przy zbiorze truskawek, później malin. Kto bierze w łapę , aby nikt nie był złapany.A jak się zatrudni jednego to jest problem i sprawę się nagłaśnia, bo trzeba się wykazać .W burdelach pracują Ukrainki, i Straż Graniczna zamiast ich deportować to ich pier...........

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości