Reklama

UKS Azymut Dębów pięciokrotnie złoty

W Tryńczy i okolicach odbyły się zawody w biegach na orientację o Puchar Starosty Przeworskiego. Bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci UKS Azymut Dębów.

W zawodach (odbyły się dwa biegi) wzięli udział biegacze z dwóch województw – lubelskiego i podkarpackiego. Suma czasów z dwóch biegów decydowała o zajętej lokacie.

Jak już wspomnieliśmy, znakomicie zaprezentowali się zawodnicy UKS Azymut Dębów. Aż pięciokrotnie stanęli na najwyższym stopniu podium. Zwycięzcami zostali: Honorata Wojciechowska w kategorii dzieci, Kamila Kotlińska wśród młodziczek, Wiktoria Kiełb w kategorii juniorek młodszych, Aleksandra Orzechowska wśród juniorek oraz Szymon Roman w kategorii juniorów.
mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama