W Tryńczy i okolicach odbyły się zawody w biegach na orientację o Puchar Starosty Przeworskiego. Bardzo dobrze zaprezentowali się reprezentanci UKS Azymut Dębów.
W zawodach (odbyły się dwa biegi) wzięli udział biegacze z dwóch województw – lubelskiego i podkarpackiego. Suma czasów z dwóch biegów decydowała o zajętej lokacie.
Jak już wspomnieliśmy, znakomicie zaprezentowali się zawodnicy UKS Azymut Dębów. Aż pięciokrotnie stanęli na najwyższym stopniu podium. Zwycięzcami zostali: Honorata Wojciechowska w kategorii dzieci, Kamila Kotlińska wśród młodziczek, Wiktoria Kiełb w kategorii juniorek młodszych, Aleksandra Orzechowska wśród juniorek oraz Szymon Roman w kategorii juniorów.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze