Od dziś, 18 czerwca, fragment ulicy Tatarskiej: od skrzyżowania z ulicą Popiełuszki do skrzyżowania z ulicą Różaną, zostanie wyłączony z ruchu samochodowego.
Na jednym z odcinków ulicy awarii uległ fragment nawierzchni i konieczne jest natychmiastowe podjęcie prac remontowo-budowlanych. Ruszyły dziś, a ich konsekwencją jest zamknięcie ruchu pojazdów od skrzyżowania z ulicą Popiełuszki do skrzyżowania z ulicą Różaną.
Przemyski magistrat prosi mieszkańców ulicy Tatarskiej, zwłaszcza tych mieszkających powyżej skrzyżowania z ulicą Różaną, i sąsiadujących z nią ulic o korzystanie z alternatywnych dróg dojazdowych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To dopiero poczatek jazdy.Remont a raczej całkowita budowa od nowa.A czego sie spodziewaliscie po wjeździe ciężkiego sprzętu bez ograniczenia tonażu
Gdyby tam się dało tak hop-siup budować to już by to Austriacy dawno temu zabudowali . Jeszcze dojdzie do tego, że Karmel rozwalą a po takich pracach ziemnych to się cała okolica, oby nie, może zacząć zsuwać.
Nie zabezpieczono gruntu przed osuwaniem, wykonując wykopy na budowie należało pomyśleć o zabezpieczeniu terenu przyległego z pewnością do tej sytuacji przyczynił się też ciężki sprzęt oraz ciągle padające deszcze... Ale bardzo fajnie że powstaje w tej okolicy takie osiedle, trafna lokalizacja i ładny widok no i już nie będą straszyły opuszczone kamienice oby więcej takich inwestycji...
To dopiero poczatek jazdy.Remont a raczej całkowita budowa od nowa.A czego sie spodziewaliscie po wjeździe ciężkiego sprzętu bez ograniczenia tonażu
Gdyby tam się dało tak hop-siup budować to już by to Austriacy dawno temu zabudowali . Jeszcze dojdzie do tego, że Karmel rozwalą a po takich pracach ziemnych to się cała okolica, oby nie, może zacząć zsuwać.
Nie zabezpieczono gruntu przed osuwaniem, wykonując wykopy na budowie należało pomyśleć o zabezpieczeniu terenu przyległego z pewnością do tej sytuacji przyczynił się też ciężki sprzęt oraz ciągle padające deszcze... Ale bardzo fajnie że powstaje w tej okolicy takie osiedle, trafna lokalizacja i ładny widok no i już nie będą straszyły opuszczone kamienice oby więcej takich inwestycji...