Reklama

Unia postawiła się liderowi. Koncert Polonii w Wiśniowej

Piłkarze IV ligi podkarpackiej rozegrali 12. kolejkę mistrzowskich spotkań.

14 października br. nie był szczęśliwy dla Sokoła Sieniawa, który na własne życzenie stracił punkty w Nowej Sarzynie. Patryk Kapuściński swój powrót po kartkowej banicji okrasił dwiema bramkami (6. i 22. min – karny), ale w końcówce meczu, w ciągu dwóch minut, Unia doprowadziła do remisu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2 (0:2).

Znakomity mecz w Strzyżowie rozegrała Polonia Przemyśl, wygrywając z beniaminkiem w najniższych z możliwych rozmiarach.

Po dwóch miesiącach drugie zwycięstwo w lidze zanotował na swoim koncie zespół Granicy Stubno, który jak najbardziej zasłużenie oprawił z kwitkiem Sokoła Nisko. Wygrał w najniższych rozmiarach, bo 1:0 (0:0), ale sytuacji miał więcej. Autorem zwycięskiego gola w 52. min był Mateusz Świst.

Reklama

W derbach powiatu jarosławskiego bardzo skutecznie grająca w tej rundzie ekipa KS Wiązownica odprawiła z kwitkiem Piasta Tuczempy. Podopieczni grającego trenera Walerija Sokołenki pokonali rywala 2:0 (1:0). Bramki zdobyli Paweł Bartnik (44. min – karny) i Sebastian Pawlak (86. min).


Wisłok Strzyżów – Polonia Przemyśl 1:5 (1:3)
Bramki: 0:1 Wanat 14. min, 0:2 Szpakowski 25. min, 0:3 Wanat 33. min, 1:3 Prokop 40. min, 1:4 Piątek 61. min, 1:5 Piątek 76. min.
Wisłok: Ząbik (77. Mroczka) – Włodyka, S. Śliwa, Gorczyca, Draga (80. J. Śliwa) – Krok, Szyszka, Prokop, Woźniak (63. Skuba) – Pałys (86. Durek), Grodzki (83. Margański).
Polonia: Lipka – Solarz, Kuźniar, Sobol, Stysiał – Szpakowski (58. Głuszko), Bańka, Worobiej (79. Błahuciak), Kazek, Wanat – Piątek (80. Sedlaczek).
Sędziował: Jacek Kuśnierz (Jarosław). Widzów: 200.


mars
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości