Piłkarze IV ligi podkarpackiej rozegrali 12. kolejkę mistrzowskich spotkań.
14 października br. nie był szczęśliwy dla Sokoła Sieniawa, który na własne życzenie stracił punkty w Nowej Sarzynie. Patryk Kapuściński swój powrót po kartkowej banicji okrasił dwiema bramkami (6. i 22. min – karny), ale w końcówce meczu, w ciągu dwóch minut, Unia doprowadziła do remisu. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2:2 (0:2).
Znakomity mecz w Strzyżowie rozegrała Polonia Przemyśl, wygrywając z beniaminkiem w najniższych z możliwych rozmiarach.
Po dwóch miesiącach drugie zwycięstwo w lidze zanotował na swoim koncie zespół Granicy Stubno, który jak najbardziej zasłużenie oprawił z kwitkiem Sokoła Nisko. Wygrał w najniższych rozmiarach, bo 1:0 (0:0), ale sytuacji miał więcej. Autorem zwycięskiego gola w 52. min był Mateusz Świst.
W derbach powiatu jarosławskiego bardzo skutecznie grająca w tej rundzie ekipa KS Wiązownica odprawiła z kwitkiem Piasta Tuczempy. Podopieczni grającego trenera Walerija Sokołenki pokonali rywala 2:0 (1:0). Bramki zdobyli Paweł Bartnik (44. min – karny) i Sebastian Pawlak (86. min).
Wisłok Strzyżów – Polonia Przemyśl 1:5 (1:3)
Bramki: 0:1 Wanat 14. min, 0:2 Szpakowski 25. min, 0:3 Wanat 33. min, 1:3 Prokop 40. min, 1:4 Piątek 61. min, 1:5 Piątek 76. min.
Wisłok: Ząbik (77. Mroczka) – Włodyka, S. Śliwa, Gorczyca, Draga (80. J. Śliwa) – Krok, Szyszka, Prokop, Woźniak (63. Skuba) – Pałys (86. Durek), Grodzki (83. Margański).
Polonia: Lipka – Solarz, Kuźniar, Sobol, Stysiał – Szpakowski (58. Głuszko), Bańka, Worobiej (79. Błahuciak), Kazek, Wanat – Piątek (80. Sedlaczek).
Sędziował: Jacek Kuśnierz (Jarosław). Widzów: 200.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze