Reklama

Uroczyście i radośnie podczas 11 Listopada w Lubaczowie

13/11/2019 14:39

11 listopada również w Lubaczowie odbyły się obchody 101. rocznicy odzyskania niepodległości.

W uroczystości udział wzięła m.in. posłanka Danuta Pamuła, przedstawiciele parlamentu Ukrainy, władz powiatu, gminy, miasta oraz[paywall] podległych im urzędów, przedstawiciele nadleśnictw Lubaczów, Oleszyce, Narol, młodzież ze szkół, harcerze oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy.

Uczestnicy przy akompaniamencie orkiestry przeszli ulicami miasta pod pomnik Niepodległości, gdzie po uroczystym odśpiewaniu hymnu państwowego i przemówieniach oddano hołd i złożono kwiaty. Następnie zebrani przeszli do lubaczowskiej konkatedry obejrzeć montaż słowno-muzyczny w wykonaniu Teatru Dziecięcego „Lentylki” oraz sekcji wokalnej Miejskiego Domu Kultury w Lubaczowie. Po przedstawieniu odbyła się msza święta w intencji ojczyzny.  


fot.Tomasz Mielnik
TM
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama