– Jakieś dwa, trzy tygodnie temu koszona była trawa na odcinku ciągnącym się od Przemyśla w stronę Medyki. Wzdłuż niej biegnie ścieżka rowerowa. W wyniku prac prowadzonych przy zieleni na nawierzchni ścieżki pojawiło się sporo drobnych kamyków i ziemi, a to zdecydowanie utrudnia przejazd rowerzystom. Myślę, że o takie drobiazgi, jak uprzątnięcie tego z trasy przeznaczonej dla rowerów, powinno się dbać na bieżąco
– zauważa Czytelnik.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze