– Piękny, wyremontowany park zdrojowy cieszy oko i sprzyja spacerom. Mieszkańcom z pewnością podoba się taka wizytówka. Szkoda jednak, że amfiteatr przewidziany między innymi na koncerty plenerowe, słabo się sprawdził podczas hucznego otwarcia ukończonej inwestycji. Koncert gwiazdy, który towarzyszył wydarzeniu, był wartą uwagi atrakcją, ale odbiór popsuło jednak za słabe nagłośnienie. Tego rodzaju koncerty nie sprawdzają się chyba w plenerze i nie wiem, czy w przyszłości sprawdzą w tym miejscu.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze