W najbliższy weekend w Zamku Kazimierzowskim panowała będzie muzyka klasyczna.
W sobotni wieczór, o g. 18 rozbrzmiewać będą sonaty na smyczki G. Rossiniego w wykonaniu zespołu ARSO Ensemble w składzie: Robert Naściszewski – skrzypce, Orest Telwach – skrzypce, Anna Naściszewska – wiolonczela, Sławomir Ujek – kontrabas.
Bilety 15 złotych.
Natomiast w niedzielę, również o g. 18, z Koncertem Wiosennym wystąpi Przemyska Orkiestra Kameralna pod dyrekcją Piotra Tarcholika. W programie: W. A. Mozart - Divertimento B-dur KV 137, J. Haydn – Koncert skrzypcowy C-dur, E. Grieg – Suita w dawnym stylu "Z czasów Holberga" op. 40, O. Respighi – Dawne tańce i arie.
Bilety 20 zł.
Dla pierwszych czterech Czytelników, którzy w czwartek, 21 maja, o g. 14 dodzwonią się pod numer 16 670 22 00 w. 43, mamy podwójne zaproszenia na koncerty.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze