Dziś, 1 marca, w urzędach w Przemyślu, Przeworsku, Lubaczowie i Jarosławiu wnioski o dowód można składać maksymalnie do godz. 11.30.
Od 4 marca zostaną wdrożone dokumenty z warstwą elektroniczną (e-dowody), w związku z tym musimy się liczyć z utrudnieniami.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.? nic z tego nie można zrozumieć....prosze napisac to jeszcze raz " Od 27 lutego 4 marca br. nie można złożyć internetowego wniosku o dowód osobisty"
Po południu, k***, osobno! Co za ignorancja!
W jaroslawiu i tak zawsze byl problem z z dowodami bo kawusia i ciasteczko jest ważniejsze panie żyją komuna jeszcze
Super a miało być tak pięknie i co i jak zawsze nic . Brawo panie prezydą
? nic z tego nie można zrozumieć....prosze napisac to jeszcze raz " Od 27 lutego 4 marca br. nie można złożyć internetowego wniosku o dowód osobisty"
Po południu, k***, osobno! Co za ignorancja!
W jaroslawiu i tak zawsze byl problem z z dowodami bo kawusia i ciasteczko jest ważniejsze panie żyją komuna jeszcze