Reklama

Uwaga, po południu już wniosku o dowód nie złożysz

Dziś, 1 marca, w urzędach w Przemyślu, Przeworsku, Lubaczowie i Jarosławiu wnioski o dowód można składać maksymalnie do godz. 11.30.

Od 4 marca zostaną wdrożone dokumenty z warstwą elektroniczną (e-dowody), w związku z tym musimy się liczyć z utrudnieniami. 

Od 27 lutego do 4 marca br. nie można złożyć internetowego wniosku o dowód osobisty.

Ponadto dziś, 1 marca, od godz. 12, nastąpi przerwa techniczna w działaniu Rejestru Dowodów Osobistych. Do końca godzin otwarcia urzędu nie będzie można załatwić spraw dotyczących dowodów osobistych.

Gdzie i jak złożyć wniosek dowiesz się tutaj.
AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    aaaa - niezalogowany 2019-03-01 09:46:52

    ? nic z tego nie można zrozumieć....prosze napisac to jeszcze raz " Od 27 lutego 4 marca br. nie można złożyć internetowego wniosku o dowód osobisty"

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    bbb - niezalogowany 2019-03-01 09:57:01

    Po południu, k***, osobno! Co za ignorancja!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Xxxc - niezalogowany 2019-03-01 10:50:38

    W jaroslawiu i tak zawsze byl problem z z dowodami bo kawusia i ciasteczko jest ważniejsze panie żyją komuna jeszcze

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama