Dynamiczne próby obciążeniowe udziałem 80 osób odbędą się dwie i pół godziny później niż planowano.
Pląsy, skoki, biegi
W piątek (9 bm.) ok. godz. 11.30, rozpoczną się próby dynamiczne. Weźmie w nich udział ok. 60 uczniów Zespołu Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących im. Prof. Janusza Groszkowskiego w Przemyślu oraz ok. 20 studentów Politechniki Rzeszowskiej. – Próby obciążeniowe polegać będą na kilku wejściach na kładkę grup osób o różnej liczebności, które będą chodzić, biegać, tupać i skakać po obiekcie, na wyraźne sygnały osoby prowadzącej. Będzie m.in. przejście swobodne, bieg swobodny, przejście zsynchronizowane oraz synchroniczne przysiady. W tym czasie czujniki będą rejestrowały, jak kładka zachowuje się, gdy korzysta z niej równocześnie tyle osób – informuje Mirosław Gucwa, Menadżer Projektu, Skanska. – Dokonamy pomiarów ugięć i przemieszczeń kładki pod wpływem obciążenia ruchem pieszych. Wszystko po to, aby być pewnym, że ugięcia nie są większe od tych, które przewidziano w projekcie. Próby obciążeniowe odbędą się niezależnie od pogody – dodaje.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.No tak, trzeba zrobić testy wytrzymałości przed 'ustawkami'.
strata kasy na tą słynne ścieżkę rowerową
wpuścić 'kibiców' Polonii i Czuwaju niech przetestują. W przeszłości przecież często 'bawili' się na mostach :)
Żołnierzy wysłać niech przemaszerują po moście :Ddopiero wtedy okaże się czy wszystko dobrze zrobili
fajna fotka co z dzwik z kamera był taki duzy ?? by zrobić zdjecie ??
fajna kładka i w dobrym miejscu, ludzie uśmiechnijcie się trochę i nie narzekajcie bo narzekają tylko nieszczęśliwi...
Choma niech stanie na środku, pod ciężarem jego wpadek wszystko się zawali.
Skoro dali to dlaczego nie korzystać ? To nie byla miejska inwestycja
Od kiedy po moście żołnierze mogą poruszać się krokiem marszowym ?
Choma zaspał po bramkach Lewandowskiego, więc musieli przesunąć próby nośne na godz. przedpołudniowe.
Proponuje nowatorską nazwę dla kładki: "Od piwa do piwa", a nie jakieś tam świętości. Realizm, to jest to.
No tak, trzeba zrobić testy wytrzymałości przed 'ustawkami'.
strata kasy na tą słynne ścieżkę rowerową
Miał być most będzie kładka .